اپیکیشن زاپیا

اپیکیشن زاپیا

(1 نفر) | 26 بار دیده شده | تاریخ انتشار: ۱۴۰۰-۰۸-۰۸ |

اپیکیشن زاپیا با توانمندی بالای خود شرایطی را ایجاد کرده است تا به کمک آن قادر به اشتراک گذاری هر نوع فایلی با سرعت بالا برای یک و یا چند نفر باشیدکه این فایل میتواند عکس،سند،ویدئو، موسیقی وغیره باشد.

معرفی برنامه زاپیا

برنامه ای برای ارسال فایل های مختلف با بالاترین سرعت میباشد که بدون داشتن محدودیتی میتوانید هر نوع فایلی را از قبیل عکس، سند، ویدئو، موسیقی و... را از طریق دستگاه های اندروید، آی او اس و یا حتی کامپیوتر ارسال کنید.

گاهی اوقات زمانی پیش می آید که شما دوست دارید فیلم سینمایی و حتی قسمت هایی از سریالی که در حافظه موبایل خود دارید را به دوست خود که در نزدیکی شما قرار دارد ارسال کنید و یا حتی بلعکس شما میخواهید که دریافت کننده باشید. 

در این شرایط برنامه زاپیا با واسطه گری خود به شما این فرصت را میدهد تا به خواسته خود دست پیدا کنید، ضمن اینکه فایل ارسالی میتواند موسیقی دلخواه، پی دی اف درسی و یا حتی یک فایل تصویری باشد که زاپیا از تمامی موارد پشتیبانی میکند. 
برای اینکه توان ارسال فایلی را داشته باشید هیچ گونه نیازی به اتصالات اینترنتی مانند وای فای و یا داده ها نخواهید داشت و این به شما کمک می کند که فایل ها را در هر جایی که بخواهید بتوانید بدون داشتن هزینه ای اضافی دریافت و یا ارسال کنید. جالبت است بدانید محدودیت حجمی برای این برنامه وجود ندارد و هر کسی قادر است فایل های خود را با هر حجمی که باشد ارسال کند.
برنامه و یا اپیکیشن زاپیا را میتوان بر روی انواع تلفن همراه مانند اندروید، آی او اس و یا همچنین سیستم ویندوز نصب نمود. ارسال فایل ها را میتوان اندروید به اندروید و یا بین اندروید با آی او اس  و یا کامپیوتر و شکل های مختلف موجود دیگر انجام داد.

گاهی نیاز است که فایل و یا فایل هایی را برای چند نفر ارسال کنید که برای این موضوع زاپیا این شرایط را ایجاد کرده است که شما قادر به تشکیل گروه در این برنامه باشید و فایل خود را به طور همزمان برای چند نفر به اشتراک بگذارید که این از خصوصیات خاص زاپیا میباشد.

زاپیا به چند زبان مختلف از جمله فارسی موجود است که استفاده از آن را برای کاربران خود در سراسر دنیا را راحت نموده است.

ویژگی های اپ زاپیا

-    اجازه اشتراک گذاری فایل های مختلف همانند عکس، ویدئو، سند، موسیقی و...  
-    سرعت بالای ارسال و انتقال فایل ها
-    قابل استفاده در پلتفرم های مختلف مانند اندروید ، آی او اس و ویندوز 
-    نامحدود بودن حجم فایل ارسالی
-    قابلیت اشتراک گذاری فایل ها برای چند نفر در یک گروه به طور همزمان
-    موجود بودن زبان فارسی برای کاربران
-    عدم نیاز به اینترنت برای ارسال فایل

برنامه زاپیا یکی از بهترین برنامه های ارسال فایل در سراسر دنیا میباشد که بهتر است هر چه سریعتر برای دانلود و نصب آن اقدام نمایید.
 

مقاله های مرتبط اپیکیشن زاپیا

اپلیکیشن آپ

در این مقاله شما را با اپلیکیشن آپ آشنا می کنیم چه خدماتی برای شما ارائه می کند و چه استفاده هایی از این اپ می توانید بکنید. در واقع اپ یکی از ابزار هایی است که شما می توانید تمامی فعالیت ها از جمله پرداخت قبوض ، انتقال پول ، خرید بلیط و … را در آن انجام دهید.

Period Tracker Flo

بیش از 150 میلیون زن در سراسر جهان Flo را به عنوان تقویم قاعدگی ، ردیاب باروری و دستیار بارداری انتخاب کرده اند! Flo یک تقویم سیکل قاعدگی زنانه هوشمند و ردیاب علائم PMS ، ماشین حساب دقیق تخمک گذاری و ردیاب مفید بارداری است.

معرفی LIKEE LITE

LIKEE LITE برنامه ای است که میلیون ها نفر در سراسر دنیا را به خود جذب نموده است. به گونه ای که تعداد کاربران این برنامه امروزه به چیزی در حدود صد میلیون نفر اشاره میشود.

نظرات شما درباره اپیکیشن زاپیا

امتیاز: