معرفی بهترین وی پی ان‌ها برای اندروید و آیفون

معرفی بهترین وی پی ان‌ها برای اندروید و آیفون

707 بازدید
تاریخ انتشار: | شنبه, 05 آذر 1401

این روزها داشتن یک وی پی ان خوبی که نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای در مصرف آن وجود نداشته باشد، از دغدغه‌های اصلی کاربران است

بهترین وی پی ان‌‌های اندروید و آیفون

استفاده از وی پی ان یکی از نیازهای اصلی ورود به صفحات اجتماعی خارجی است که به دلیل مسئله فیلترینگ بوجود آمده‌اند. پس به علت مسائل فیلترینگ با ما همراه باشید تا به شما بهترین وی پی ان‌های اندروید و آیفون را معرفی نماییم.
انواع موبایل با پشتیبانی از سیستم عامل‌های مختلف، میتوانند از وی پی ان‌های کاربردی موجود در گوگل پلی و یا اپ استور استفاده کنند. معمولا کاربران اندروید از گوگل پلی و کاربران آیفون از اپ استور برای دانلود برنامه‌های خود به ویژه برنامه‌های وی پی ان استفاده میکنند.
این روزها خیلی از مردم توان ورود به برنامه‌های مختلف خارجی را به علت فیلترینگ شدید دارا نیستند، به همین سبب قصد داریم بهترین وی پی ان‌های موجود را به شما معرفی کنیم تا امکان فعالیت در برنامه‌هایی که فیلتر شده‎‌اند را دارا باشید.

vpn

Swing vpn

این برنامه در زمان انتشار این مطلب، یکی بهترین وی پی ان‌های در دسترسی است که کاربران مختلف میتوانند با استفاده از آن، فرایند دور زدن فیلترینگ را اجرا کنند. زمانی که این برنامه را نصب و راه اندازی کردید، میتوانید با انتخاب یکی از کشورهایی که سرور خوبی را ارائه میکنند فرایند اتصال خود را انجام دهید. معمولا دو کشور آمریکا و آلمان بهترین سرورهای موجود را در اختیار کاربران قرار میدهند.
برای اینکه امکان اتصال را داشته و پس از اتصال پاسخ مثبتی را دریافت نمایید، میبایست از بین سرورهای موجود به نوعی از سرور مراجعه کنید که پینگ آن بین 90 الی 100 باشد. معمولا این سرورها خود به رنگ سبز هستند که کار شما را در پیدا کردن انها آسان میسازد.

swing vpn

Outline

اگر شلوغی سرور وی پی ان‌های مختلفی که در اختیار دارید مانع اتصال شما میشوند؛ میتوانید از اپلیکیشن outline استفاده نمایید. نحوه استفاده از این برنامه برای دور زدن فیلترینگ به این صورت است که با دانلود و نصب برنامه شرایط را محیای انجام اتصال کرده و برای تکمیل کار نیازمند چک کردن سایت این برنامه خواهید بود.
فرایند به شکلی است که باید با مراجعه به سایت outline، آدرس سرورهای کارآمد و خوب را کپی کرده و با paste کردن آن در داخل برنامه فرایند اتصال را آغاز کنید.
ممکن است بعد از گذشت مدتی سروری که به آن متصل شده‌اید، امکان اتصال خود را به علت شلوغی سرور از دست بدهد؛ به همین علت شما ملزم به پیدا کردن سرور دیگری خواهید بود. نکته‌ای که outline را منحصر به فرد میکند این است که، سرورهای موجود توسط کاربران معمولی و به طور خصوصی راه اندازی شده‌اند، یعنی ممکن است شخصی در خارج از کشور توسط لپ تاب خود سروری را راه اندازی کرده و آن را واسطه اتصال دیگران کند. \

outline

Argo vpn

یکی از وی پی ان‌های خوب دیگری که امکان اتصال کارآمد را فراهم آورده، Argo vpn است. چیزی که این برنامه وی پی ان را از دیگر برنامه‌ها متمایز میکند، این است که نحوه اتصال آن بسیار گسترده است.
اگر بخواهیم به شکل واضح‌تری این مسئله را برایتان روشن کنیم، باید گفت که برنامه Argo vpn امکان اتصال را به سه شکل تعریف کرده است. بدین صورت که در عادی‌ترین حالت، میتوان از شبکه عمومی استفاده کرد. شبکه‌های عمومی همان سرورهای مختص برنامه هستند که به طور عمومی و از طریق این برنامه در اختیار کاربران قرار میگیرند. اما نوع دوم اتصال چیزی شبیه به برنامه outline است که با کپی کردن آدرس سرور و قرار دادن آن داخل برنامه در بخش مورد نظر، میتوان فرایند اتصال را آغاز نمود. در صورت اتصال نیافتن میبایست آدرس سرور دیگری را کپی کرده و جایگذاری کنید.
روش سوم اتصال که به آن فالکن گفته میشود، نیازمند فرایند پیچیده‌تری است که به دلیل گستردگی مطلب، از توضیح آن صرف نظر میکنیم.

argo vpn

Proton vpn

اگر به دنبال وی پی ان کاربردی دیگری باشید که پاسخگوی نیاز شما باشد. Proton vpn یکی دیگر از وی پی ا‌ن‌های کارآمد برای دور زدن فیلترینگ خواهد بود. یکی از نکاتی که این برنامه را از وی پی ان‌های معرفی شده قبلی متمایز میکند، در این است که پس از دانلود برنامه و نصب آن، به منظور راه اندازی برنامه میبایست آدرس ایمیلی را در آن درج کنید که پس از آن اجازه فعالیت در برنامه را داشته باشید.

proton vpn


در حال حاضر میتوانید با استفاده از برنامه‌های معرفی شده، مسئله فیلترینگ را کاملا بی معنا کنید.

مقاله های مرتبط معرفی بهترین وی پی ان‌ها برای اندروید و آیفون

نظرات شما درباره معرفی بهترین وی پی ان‌ها برای اندروید و آیفون

امتیاز: