اپلیکیشن کلاب هاوس

اپلیکیشن کلاب هاوس

(1 نفر) | 136 بار دیده شده | تاریخ انتشار: سه شنبه, 02 آذر 1400 |

با استفاده از برنامه کلاب هاوس در گروه های مختلف به بحث و گفت و گوی صوتی در رابطه با موضوعات مورد علاقه خود بپردازید. این برنامه جدید توجه بسیاری از افراد به خود جلب کرده است .

معرفی کلاب هاوس 

کلاب هاوس برنامه ای اجتماعی است که تعامل و ارتباط تنها به صورت صوتی در آن صورت میپذیرد و از زمان عرضه رشد چشمگیری در زمینه جذب کاربران اینترنتی داشته است. در واقع این برنامه درسال 2020 وارد دنیای اینترنت شد که با حضور افراد مشهور در آن دارای مخاطبانی بسیاری شد، امروزه چند میلیون کاربر به طور هفتگی در آن فعالیت میکنند. برای آشنایی بهتر با کلاب هاوس ما را در ادامه همراهی کنید.

نحوه ورود به کلاب هاوس 

نحوه ورود به این برنامه به طرزی متفاوت تر به نسبت سایر برنامه های اجتماعی انجام میشود به این دلیل که زمانی که بخواهید وارد این برنامه شوید، ابتدا پس از دانلود به نصب آن میپردازید و با وارد شدن به آن و دادن شماره تلفن همراهتان آماده ورود به آن میشوید اما تنها آماده ورود. منظور چیست ؟ به این معنی است که کسی که میخواهد به عنوان یک کاربر در آن فعالیت کند نیازمند یک دعوتنامه از طرف مخاطبانی است که آنها را ذخیره داشته و اگر هرکدام از آنها کاربر کلاب هاوس باشند برای آنها پیامی فرستاده میشود که آنها میتوانند شما را به داخل کلاب هاوس دعوت کنند و در این شرایط اگر که دعوتنامه ای از طرف مخاطبی از تلفن همراهتان صورت گیرد، شما به شرایط حضور در این برنامه دست پیدا کرده اید.

نحوه کار با کلاب هاوس

 همانطور که گفته شد تنها عامل ارتباط بین کاربران این برنامه صوت است، اما خب برای برقراری همین ارتباط چه چیزهایی و چه شخص هایی وجود دارند که بتوانید کاربری فعال شوید. در این برنامه کلاب ها و روم(اتاق)هایی وجود دارند که میتوانید در آنها عضویت پیدا کنید. در واقع کلاب ها مانند ساختمان هایی هستند و در آنها اتاق های مختلفی وجود دارد که البته ممکن است دارای یک الی چندین و چند اتاق باشند. با بررسی پروفایل و بیوگرافی اتاق های مختلف اطلاعاتی که در اختیار کاربران گذاشته میشود و با توجه به موضوعاتی که علاقه مند به شنیدن صحبت هایی در رابطه با آن هستید و یا اینکه خودتان قصد گفت و گو کردن و رفتن بر روی استیج را دارید میتوانید آنها را دنبال کرده و ارتباط برقرار کنید در این روم و یا اتاق ها ممکن است چند هزار نفر عضو باشند. در صورت تمایل به رفتن بر روی استیج و یا همان صحبت کردن، علامت بالا بردن دست را زده و منتظر تایید مدیر روم بمانید تا اجازه صحبت به شما را بدهد سپس پس از گفتن صحبت هایتان بهتر است که اگر حرفی ندارید صدای خود را قطع کنید تا صدایی اضافی و خارج از بحث به روم انتقال پیدا نکند.
جالب است بدانید دراین برنامه شما میتوانید در روم های افراد بزرگ عضویت پیدا کرده و در بحث های آنها شرکت داشته باشید که چه بسا شاید فرصت گفتن نظرهایتان در رابطه با موضوع بحث به شما داده شود.

ظاهر اکانت کلاب هاوس خود را بسازید 

تمامی فعالیت ها و شناختی که از شما حاصل میشود علاوه به گفت و گو های شما، در ابتدا نیازمند پروفایل و بیوگرافی قوی از شما است، به گونه ای که برای انتخاب پروفایل یک عکس خوب از خودتان به نمایش بگذارید و اینکه در بخش بیوگرافی به معرفی خود با نوشتن به طور مثال  مشخصات و موضوعات مورد علاقه خود هر چندهم که سطحی باشند اطلاعاتی به اشتراک بگذارید. سه خط اول بیوگرافی از بقیه آن دارای اهیمت بیشتری است چرا که بیشتر قابل مشاهده است. 

کلب و روم خود را بسازید

اگر به این علاقه مند هستید که افراد مختلفی را در یک جا جمع کنید و اجازه گفت و گو  به آنها را در رابطه با موضوع بحث بدهید و به طور کلی مدیریت روم خود را داشت باشید قادر هستید که روم خود را بسازید. ساختن روم کار مشکلی نبوده و به راحتی میتوانید یک کلاب ایجاد کرده که دنبال کننده های آن از طریق شما و کسانی که دعوت میکنید جذب  میشوند یعنی اینکه دنبال کنندگان شما هم میتوانند برای افراد دیگر که در روم عضویت ندارند دعوتنامه ای ارسال کنند تا در صورت تمایل به دنبال کنندگان روم شما بپیوندند.

چگونه از زمان آغاز موضوعات بحث در روم ها آگاهی پیدا کنیم 

در صفحه اصلی شما قسمتی برای تاریخ تعبیه شده که به عنوان یک اعلانگر زمان آغاز بحث و گفت و گو  روم های مختلفی که آنها را دنبال میکنید به نمایش در آورده تا از آغاز بحث ها جا نمانده و بتوانید همراهی لازمه را داشته باشید.


اپلیکیشن کلاب هاوس در حال حاضر دارای دو نسخه رسمی برای کاربران آی او اس و همچنین اندروید میباشد که هر کدام از کاربران اینترنتی میتوانند برای دریافت این برنامه اقدام نمایند.

مقاله های مرتبط اپلیکیشن کلاب هاوس

آشنایی با اپلیکیشن بازی پوکو

برای اینکه چند بازی را به طور یکجا و در داخل یک اپلیکیشن در اختیار داشته باشید میتوانید اپلیکیشن بازی پوکو را نصب نمایید

برنامه اسپاتیفای spotify

با اسپاتیفای Spotify می توانید به موسیقی گوش دهید و میلیون ها آهنگ و پادکست به صورت رایگان پخش کنید. موسیقی و پادکست هایی را که دوست دارید را از سراسر جهان پیدا کنید. با Spotify پادکست و موسیقی را بصورت رایگان در تلفن همراه و تبلت خود پخش کنید. هر کجا که هستید آلبوم ها ، لیست های پخش یا فقط آن یک آهنگ را دانلود کنید و به صورت آفلاین موسیقی گوش دهید.

بازی آمیرزا

سرگرم کننده بودن یک بازی تنها فاکتوری نیست که باید مد نظر قرار گیرد بلکه زمانی که در اختیار بازی میگذارید دارای اهمیت است چرا که باید بعد از گذراندن و تجربه بازی چیزی به شما افزون شود. در همین راستا بازی آمیرزا قابل پیشنهاد است.

نظرات شما درباره اپلیکیشن کلاب هاوس

امتیاز: