آتلیه لیماژ

آتلیه لیماژ

(1 نفر) | 169 بار دیده شده | تاریخ انتشار: چهارشنبه, 28 مهر 1400 |

آتلیه لیماژ با استفاده از خلاقیت های هنری خود و ارائه آنها به مشتریان از جمله در زمینه آتلیه کودک، بارداری و نوزاد بهترین عکاسی ها را با دیدی نو درعکاسی استودیویی فراهم آورده است. در آتلیه لیماژ به علت حساسیت عکاسی به این دلیل که موارد عکاسی ها مادران و کودکان نیز میباشند از دقت و اهمیت بسیاری استفاده میشود.

خدمات آتلیه لیماژ 

  • فیلم برداری و تهیه کلیپ 

برای جشن های تولد کودکان معمولا والدین سعی بر این دارند که کلیپی زیبا و خاطره انگیز از فرزندان خود تهیه نمایند که برای این موضوع برخی والدین برای برخورداری از بهترین کیفیت ها از آتلیه ها کمک میگیرند که اینکار را لیماژ به خوبی و به صورت حرفه ای صورت میدهد که برای دانستن هزینه آن میتوانید به سایت لیماژ مراجعه نمایید. 

  • دکور و لباس بارداری

در آتلیه لیماژ برای راحتی و آسایش مادران باردار انواع لباس های بارداری و با طرح و رنگ های متنوع در آتلیه قرار گرفته است تا با انتخاب بهترین گزینه بهترین عکس ها را بتوانند داشته باشند و همچنین برای جلوه بهتر مادران از دکورهای مناسب و زیبا استفاده شده است.

  • عکاسی در منزل 

برای کسانی که قصد دارند در داخل منزل خود عکس هایی را از کودک خود و یا حتی بارداری خود داشته باشند این شرایط وجود دارد تا عکاسان لیماژ در منزل حضور پیدا کرده و موارد شما را صورت دهند.

  • عکاسی در فضای باز

لیماژ شرایطی را فراهم آورده است تا عکاسی هایی در فضای باز مانند باغ که عکس های شما را از جلوه های طبیعی و رنگارنگ برخوردار میکند داشته باشید. 

  • عکاسی روند رشد و ژورنال کودک

این سبک از عکاسی تا مدت رسیدن کودک و یا در واقع نوزاد به یک سالگی و در طی دو الی چهار جلسه انجام میشود که با استفاده از موارد گرافیکی و آلبوم سازی تحویل داده میشود.

آشنایی با پکیج و نمونه کار آتلیه لیماژ

برای آشنایی با سبک  و دکورهای آتلیه لیماژ میتوانید در قسمتی از سایت به مشاهده عکس های گرفته شده توسط لیماژ بپردازید که در انتخاب های شما برای سبک و نوع عکس ها میتواند موثر واقع شود. وقتی به قسمت پیکج های سایت مراجعه کنید با انواع پکیج های عکاسی مواجه میشوید که هر کدام روش خود را برای عکاسی و به صورت مجموعه عکس ارائه میکنند و هر کدام را که ترجیح دادید قابل انتخاب خواهد بود.

برای آشنایی با موارد مختلف سایت لیماژ و لوازم لازمه برای عکاسی که عمدتا توسط لیماژ در دسترس قرار میگیرد در قسمت راهنمای سایت میتوانید بررسی نموده و با دانسته های بیشتر به لیماژ مراجعه کنید.

مسابقه لیماژ

کسانی که لیماژ را به عنوان محل عکاسی کودکان خود انتخاب کرده اند قادر به این هستند که با ارسال یک عکس از کودک خود که در لیماژ آن را گرفته اند ارسال نموده و در مسابقه شرکت کنند که به نفر اول تا پنجم جوایز نقدی تقدیم میگردد. این مسابقه به صورت سالانه در لیماژ برگزار میشود

نحوه رزرو آتلیه لیماژ

برای رزرو عکاسی قادر به این هستید تا با پرداخت سیصد هزار تومان بیعانه رزرو عکاسی را صورت دهید، تا با خیالی راحت در زمان مقرر در محل حضور پیدا کنید.

باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان آتلیه لیماژ امکانی برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان وفادار، شامل تخفیف آنی، دریافت اعتبار برای مراجعه های بعدی، کارت عضویت با تصویر کودک شما، بن هدیه بارداری و تولد نوزاد، بن روز تولد و سالگرد ازدواج، کارت هدیه مهمان، تخفیف های ویژه با دکورهای خاص برای اعضا دارا میباشد. افزایش اعتبار و امتیازات با توجه به مقدار خرید و تعداد حضور در آتلیه امتیاز شما افزایش پیدا کرده و در نتیجه سطح شما افزایش پیدا خواهد کرد و از تخفیف و اعتبار بیشتری برخوردار خواهید شد.در پنل کاربری خود در باشگاه مشتریان لیماژ در بالای سایت شما میتوانید از سوابق خرید و امتیازها و اعتبار دریافتی خود مطلع شوید.

قیمت خدمات لیماژ

اگر به سایت لیماژ مراجعه کنید متوجه اطلاع رسانی های لیماژ در رابطه با انواع خدماتش خواهید شد که شرایط و هزینه های آن را به خوبی شرح نموده است.

استخدام 

اگر شما عکاس و فیلمبردار هستید و علاقه مند هستید که در این زمینه با لیماژ همکاری داشته باشید میتوانید در بخش استخدام سایت لیماژ فرم مد نظر را پر نموده و ابراز علاقه مندی خود را نشان دهید.

ارتباط با لیماژ

ساعت کاری لیماژ در طول هفته از شنبه تا پنجشنبه و از ساعت ده صبح الی هجده عصر میباشد که میبایست زمان مراجعه خود را با آن تنظیم کنید.
 شماره تماس : 88695744
آدرس : بلوار سعادت آباد بین کوچه 27 و 29 پ 18
 

مقاله های مرتبط آتلیه لیماژ

آی هوم

یکی از سایت هایی که در زمینه خرید و فروش و همینطور رهن واجاره منازل مسکونی و همینطور تجاری فعالیت دارد سایت آی هوم است. اگر نیاز به خرید ملک دارید و یا اینکه میخواهید ملک خود را برای فروش بزارید می توانید از سایت آی هوم استفاده کنید و برای آگهی خود میلیون ها بازدید کننده داشته باشید.

آچاره

با آچاره می توانید به تمامی خدماتی که به آن نیاز دارید دسترسی داشته باشید. کلیه خدمات ساختمانی ، خودرو ، نظافتی و … در این سایت ارائه می شود و شما می توانید در کمترین زمان از بهترین امکانات استفاده کنید.

آسانیسم

اگر که به دلیل نداشتن وقت و یا هر علت دیگری فرصت رسیدگی به یک سری از مسائل همچون نگهداری فرزند کوچک خود، پدر و یا مادر سالمند را ندارید و همچنین نیاز پزشکی در منزل دارید میتوانید به آسانیسم مراجعه کنید.

نظرات شما درباره آتلیه لیماژ

امتیاز: