آسانیسم

آسانیسم

(1 نفر) | 46 بار دیده شده | تاریخ انتشار: سه شنبه, 24 اسفند 1400 |

اگر که به دلیل نداشتن وقت و یا هر علت دیگری فرصت رسیدگی به یک سری از مسائل همچون نگهداری فرزند کوچک خود، پدر و یا مادر سالمند را ندارید و همچنین نیاز پزشکی در منزل دارید میتوانید به آسانیسم مراجعه کنید.

انواع خدمات آسانیسم 

در دنیای امروز کمتر کسی پیدا میشود که در طول روز وقت کافی برای نگهداری و پرستاری نزدیکان سالمند و یا کودک خود را به عنوان یک پدر یا مادر و یا فرزند داشته باشد، پس به منظور کمک به شما و ایجاد آسودگی در زندگی روزمره تان آسانیسم پا به عرصه گذاشته و در انواع خدمات لازمه که میتواند از قبیل پرستار سالمند، پرستار کودک، کلیه خدمات پرستاری و پزشکی، اعزام آمبولانس خصوصی، انجام آزمایش و... باشد شما را یاری رساند. در این مقاله شما را با این وب سایت خدماتی آشنا می کنیم.

پرستار سالمند 

سالمندان با توجه به گذر زمان و ورود به سن های بالا به مرور حساس تر و دچار ضعف های جسمانی، ذهنی و موارد دیگری خواهند شد که ممکن است شما با توجه به مشغله و نداشتن زمان کافی و یا حتی نداشتن تجربه در این چنین زمینه هایی توان نگهداری شخص مسنی که میتواند یکی از نزدیکان شما باشد را نداشته باشید. به همین سبب شما مستلزم درخواست یک پرستار خواهید بود که توانایی بالایی در رسیدگی به افراد نیازمند دارند. پرستارهایی که معرفی میشوند از تاییدیه کاری توسط آسانیسم برخوردارند.

پرستار کودک 

یکی از حساس ترین و مهم ترین زمان هایی که یک انسان در طول عمر خود تجربه میکند و دارای نقش برجسته ای در آینده انسان است دوران کودکی آن میباشد. چنانچه زمان کافی برای رسیدگی و آموزش به فرزند خود به علت مشغله کاری نداشته باشید میتوانید با درخواست یک پرستار کودک این مسئله را پوشش دهید. 
از کارهایی که پرستار کودک آنها را انجام میدهد رسیدگی به بحث آموزشی کودک، بهداشت، درست کردن میان وعده های مفید و دارای ارزش غذایی برای کودک و موارد دیگری که از آنها غافل نمیشود خواهد بود. 

پزشک در منزل

در صورتی که شما وقت مراجعه به بیمارستان و یا مطب دکتر را نداشته باشید و یا اینکه توان فیزیکی مراجعه به آن ها را نداشته باشید میتوانید به کمک آسانیسم پزشکی عمومی و یا متخصص را که میتواند مربوط به سیستم قلبی عروقی، بیماری های مربوط به دستگاه تنفسی، بیماری های مربوط به دستگاه گوارش، مشکلات مربوط به سیستم عصبی، بیماری های مربوط به خون، بیماری های مربوط به غدد درون ریز باشد را بدون هیچ گونه مشکلی درخواست کنید.
از ویژگی های خوب دریافت پزشک حضوری از آسانیسم وجود 24 ساعته پزشک بوده و همچنین باید بدانید که حریم خصوصی و اطلاعات بیمار حفظ خواهد شد. 

تزریق در منزل 

در صورتی که امکان مراجعه به بیرون به دلایل مختلفی از جمله بیماری خاص نداشته باشید و اینکه نیاز است هر چند وقت و یا فقط برای یکبار تزریقی را داشته باشید، به کمک آسانیسم میتوان فردی متخصص در این زمینه را درخواست نمود که میتواند انواع تزریق مثل تزریق عضلانی، تزریق داخل جلدی، تزریق زیر جلدی، سرم تراپی، درمان آنتی بیوتیکی و واکسن را انجام دهد. فراموش نکنید که رعایت نمودن یک سری اصول در تزریقات دارای اهمیت خاصی است پس در صورت نداشتن تخصصی در این زمینه حتما از یک تزریق کننده توانمند به کمک آسانیسم استفاده کنید.

فیزیوتراپی در منزل

ممکن است به دلیل اتفاق ناگواری همچون تصادف و یا موارد دیگر، شخص توانمندی جسمی خود را از دست داده و توان حرکت دادن اعضای بدن خود را مانند قبل نداشته باشد در این حالت پس انجام معالجات یکی از مواردی که تاثیر بسزایی در بازگرداندن جسم به حالت قبلی خود دارد انجام فیزیوتراپی میباشد که به علت ناتوانی در مراجعه به محل های فیزیوتراپی میتوانید از یک فیزیوتراپ در منزل استفاده کنید.
این روش راه حلی خوب برای بدست آوردن قوای قبلی و بازگرداندن توان جسمی و فیزیکی فرد است.

درخواست آمبولانس خصوصی

از مواردی که ممکن است به آن نیاز پیدا کنید استفاده از یک آمبولانس برای انتقال بیماری است که وضعیت عادی برای انتقال معمولی ندارد. در این رابطه از آسانیسم میتوان یک آمبولانس برای انتقال بیمار درخواست نمود. این آمبولانس ها دارای انواع مختلفی هستند که بسته به شرایط بیمار تعیین خواهد شد. از این انواع میتوان به :
نوع A : که برای بیماری با وضعیت پایدار است هر چند که از آوردن تجهیزات وجود پرستار غافل نمیشوند.
نوع B : برای بیمارانی با وضعیت وخیم و خطرناک است که تمامی موارد لازم در این حالت در آمبولانس موجود میباشد که از جمله آن میتوان به پزشک و پرستاران همراه اشاره داشت.
نوع C : این مورد حالتی تماما درجه یک است که حتی در آن از امکانات آی سی یو و سی سی یو دریغ نکرده اند. همچنین موارد دیگری هم برای مشکلات اعصاب و روان و یا حمل نوزاد موجود میباشد که میتوان درخواست نمود.

آزمایش در منزل 

از مواردی که شاید پروسه طولانی را شامل میشود انجام آزمایش باشد که هر شخصی طاقت و شرایط جسمانی حضور در صف انتظار آن را نداشته ندارد به همین سبب در آسانیسم از خدمتی چون آزمایش در منزل دریغ نشده است. از انواع این آزمایشات، بررسی کامل خون، سطح قند خون، پروترومبین و آی ان آر، آزمایش عملکرد کبد، آزمایش عملکرد کلیه، آزمایش عملکرد تیروئید، نشانگرهای قلبی، گازهای خون شریانی، آزمایش ادرار، ایدز، دیابت، اچ آی وی و دیگر موارد میباشد.

هزینه خدمات آسانیسم 

از آنجایی که بهره مندی از خدمات شخصی در منزل دارای هزینه میباشد میبایست که با مراجعه به بخش قیمت خدمات در سایت آسانیسم از شرایط قیمتی خدمات آن اطلاع حاصل کنید.

ساعت کاری آسانیسم 

برای استفاده از آسانیسم میتوانید در هفت روز هفته و از ساعت 9 الی 23 اقدام نمایید.
همچنین میتوانید با دانلود و نصب اپیکیشن آسانیسم کار خود را آسان تر کرده و بر روی تلفن همراه خود خدمات آن را درخواست دهید.

ارتباط با آسانیسم

خیابان آزادی - روبروی خیابان دکتر قریب - برج نوآوری قریب پلاک ۱۳۴

شماره تماس : 021-89514141

مقاله های مرتبط آسانیسم

آپ موزیک

اگر به دنبال موزیک های مختلفی برای انواع سلیقه ها، یا به دنبال تنها سبک خاصی از موزیک ویا حتی به شکلی دیگر به دنبال آهنگ های خواننده مورد علاقه خود هستید و میخواهید که  تمام یا بخشی از آهنگ های خواننده خاص خود را دانلود کنید مشکلی نخواهد بود چرا که Upmusic آماده سرچ شماست تا وارد سایتش شده و از طریق آن آهنگ های مورد پسند خود را دانلود کنید.

آتلیه لیماژ

آتلیه لیماژ با استفاده از خلاقیت های هنری خود و ارائه آنها به مشتریان از جمله در زمینه آتلیه کودک، بارداری و نوزاد بهترین عکاسی ها را با دیدی نو درعکاسی استودیویی فراهم آورده است. در آتلیه لیماژ به علت حساسیت عکاسی به این دلیل که موارد عکاسی ها مادران و کودکان نیز میباشند از دقت و اهمیت بسیاری استفاده میشود.

طرح و وب

طرح و وب یک سایت برای ارائه خدماتی از جمله طراحی سایت ورد پرس و یا حرفه ای و همینطور سئو می باشد. سایت های این شرکت از جمله سایت هایی می باشد که 90 درصد سئو در آن رعایت شده است . ما شما را با خدمات این وب سایت آشنا می کنیم.

نظرات شما درباره آسانیسم

امتیاز: