آشنایی با برنامه سه کنج

آشنایی با برنامه سه کنج

136 بازدید | تاریخ انتشار: جمعه, 20 بهمن 1402

اگر برای دکوراسیون مکانی که در آن زندگی می‌کنید و یا محل کار شماست، اهمیت قائل هستید، از برنامه سه کنج استفاده کنید، در ادامه آن را معرفی کرده‌ایم.

اپلیکیشن سه کنج

سه کنج، یک اپلیکیشن نوآورانه است که از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرد. این پلتفرم، با هدف ارائه بهترین و متفاوت‌ترین محصولات و طرح‌های داخلی، اقدام به ارائه کاتالوگ و دکوراسیون‌های مختلف نموده است. از مزایای ارائه شده توسط این برنامه، امکان نصب و اجرا بر روی سیستم‌عامل‌های Android و iOSاست.
با تأکید بر اهمیت و ضرورت مشارکت در فرایند طراحی قبل از خرید، این اپلیکیشن امکان دسترسی به اطلاعات کامل در مورد همه جنبه‌های محصولات طراحی داخلی را فراهم کرده است، از جمله دیوارپوش‌ها، کف‌پوش‌ها، مبلمان، وسایل آشپزخانه و موارد مشابه که بتوانید با اطمینان خاطر برای خرید لوازم دکوراسیون داخلی اقدام نمایید.
سه کنج، از طریق شبکه‌های اجتماعی نیز فعالیت خود را گسترش داده است تا بهبود سلیقه عمومی و دسترسی آسان به محصولات بازار را تسهیل کند. این پلتفرم با توجه به انتخاب و سلیقه شخصی هر فرد، محیط زندگی و فعالیت مناسبی را فراهم می‌کند.

اپلیکیشن سه کنج

ویژگی های برنامه سه کنج

 • برنامه سه کنج تمام اقلام لازم برای دکوراسیون داخلی منزل، محل کار و یا محیط‌های دیگر را به طور مرتب در قسمت کاتالوگ به نمایش درآورده است.
 • در این برنامه حتی امکان خرید اقلام به نمایش درآمده نیز فراهم است.
 • امکان استفاده از فیلتر برای محدود کردن گزینه‌های به نمایش درآمده مطابق با سلیقه و میزان هزینه مورد نظر شما نیز وجود دارد.
 • علاوه بر اپلیکیشن سه کنج شما می‌توانید از وب‌سایت سه کنج هم استفاده کنید.
 • مقالات سه کنج شما را در راستای بهبود دکوراسیون بسیار کمک می‌کند.
 • با استفاده از سه کنج می‌توانید به صورت پیش‌فرض و سه‌بعدی در داخل برنامه، طراحی دکوراسیون خود را به صورت گرافیکی انجام دهید و بدین شکل طرح‌های مدنظر خود را آزمایش کنید.

ویژگی های برنامه سه کنج

بخش‌های اصلی برنامه سه کنج

برای اینکه به شکل بهتر با بخش‌های این برنامه آشنا شوید به موارد زیر توجه کنید.

گالری

در بخش گالری موارد زیر مورد توجه قرار دارد:

 • در گالری سه کنج، طراحی‌های منتشر شده کاربران قابل مشاهده است.
 • در این اپ مسابقه‌های طراحی داخلی انجام می‌شوند که این موضوع از جذابیت‌های ویژه آن است.
 • امکان نظر دادن روی طرح‌ها و اشتراک‌گذاری نظرات شما وجود دارد.
 • لیست محصولات استفاده شده در هر طرح قابل مشاهده است.
 • امکان مشاهده قیمت اقلام هر طرح وجود دارد.
 • شما می‌توانید طراحان دکوراسیون محبوب خود را در این برنامه دنبال کنید.

کاتالوگ

در کاتالوگ سه کنج، امکان مشاهده محصولات دکوراسیون داخلی در دسته‌بندی‌های مختلف و مناسب برای انواع فضاها وجود دارد. این دسته‌بندی‌ها شامل پوشش رنگ، دیوارپوش، کف‌پوش، فرش، مبلمان، صندلی، بوفه و میز، سرویس خواب، روشنایی، قفسه و کمد، پرده و کرکره، کابینت، وسایل برقی، تزئینات، وسایل آشپزخانه، شومینه و موارد از این دست می‌باشند.
علاوه بر اطلاعات کامل محصول، قیمت و مکان‌های فروش، کاربران می‌توانند ایده‌های طراحی با آن محصول را نیز مشاهده کنند که این امکان به انتخاب و خرید آسان‌تر محصولات مورد نظر نیز کمک می‌کند.

طراحی

فضای طراحی سه کنج، مجموعه‌ای از فضاهای پیش‌فرض سه‌بعدی است که شامل اتاق‌های مختلف، آشپزخانه، فضای باز و سرویس بهداشتی می‌شود. با انتخاب هر یک از این اتاق‌ها، کاربران می‌توانند فضای مورد نظر خود را با توجه به کاربری انتخابی خود برای مثال مسکونی، اداری و غیره انتخاب نموده و آن را طراحی نمایند.

پروفایل

در پروفایل کاربری، کاربران قادرند به طرح‌هایی که منتشر کرده‌اند، طرح‌هایی که در پیش‌طرح‌ها ذخیره کرده‌اند و لیست کاربرانی که پیگیری کرده‌اند یا آنها را دنبال می‌کنند، دسترسی داشته باشند. همچنین، در این قسمت امکان ویرایش اطلاعات نیز وجود دارد.

پروفایل

با برنامه سه کنج ما می‌توانیم خانه زیباتری داشته باشیم و همه در کنار هم طراحی کنیم و به همدیگر در داشتن خانه‌هایی زیباتر کمک نماییم. پس اگر علاقه دارید چنین تجربه مفیدی داشته و از سلایق مختلف بهره‌مند گردید، میتوانید با دانلود اپلیکیشن سه کنج این فرایند را آغاز کنید.

نظرات شما درباره آشنایی با برنامه سه کنج
امتیاز: