آموزشگاه موسیقی پارت

آموزشگاه موسیقی پارت

(1 نفر) | 757 بازدید | تاریخ انتشار: شنبه, 23 مرداد 1400

موسیقی پارت با رویکردی متفاوت تر و با بینشی آینده نگرانه نسبت به دانش آموختگان خود فعالیت خود را درسال 1383 آغازنمود در این آموزشگاه از هر سنی قادر به مشارکت و آموزش میباشد . در ادامه شما را با ویژگی های موسیقی پارت به طور دقیق تر آشنا خواهیم کرد.

آشنایی با آموزشگاه موسیقی پارت

یکی از معروفترین آموزشگاه های موسیقی که دارای چندین سال سابقه در این زمینه می باشد، اموزشگاه موسیقی پارت است. شما می توانید در زمینه موسیقی در هر دوره ای در این مرکز ثبت نام نمایید. از دیگر فعالیت های این آموزشگاه برگزاری کنسرت با حضور متخصصین و اساتید است. اگر میزان کارکرد آموزشگاه برای شما اهمیت دارد با مراجعه به گالری میتوانید سابقه تصویری موسیقی پارت را مشاهده کنید. تقریبا اکثرفعالیت های کنسرت موسیقی پارت از مهر ماه 1386 تا آخرین فعالیت های برگزار شده آن در گالری قابل مشاهده است. که در ازای آن متوجه سابقه خوب موسیقی پارت شوید.

روش آموزش آموزشگاه پارت

اساتید موسیقی پارت همگی از دانش آموختگان رشته موسیقی در سطح بالای دانشگاهی و یا از اساتید دانشگاه ها میباشند، همچنین کادر مدیریتی موسیقی پارت هم به همین صورت از دانش آموخته موسیقی میباشند که به فعالیت متقابل و همانگی لازمه در بین اساتید وآنها کمک میکند.
نحوه آموزش های اساتید بر گرفته از دانش های روز بوده و همچنین با علم و روش دانشگاهی اجین شده است.

اجرا برنامه و کنسرت

در اینجا است که آینده نگرانه بودن معنا پیدا میکند چرا که موسیقی پارت با فعالیت اجرایی در برگزاری چندین کنسرت درون آموزشگاه خود و همچنین ارسال گروه های منتخب به فرهنگسراهای مختلف در پایان سال به طور کاملا جدی شرایط دانش آموختگان خود را با دادن تجربه کنسرت بیش از پیش قوی تر و بهتر میکند چرا که آنان تجربه ای ارزشمند وکارآمد دریافت میکنند.

فضای آموزشی

موسیقی پارت از سال 1388 گسترش پیدا کرد و از آن موقع دارای دو ساختمان دو طبقه میباشد که در آنها دوازده کلاس تعبیه شده است که به گونه ای طراحی شده اند تا تمامی فعالیت های خصوصی، گروهی، پژوهشی در زمینه موسیقی به راحتی صورت گیرد. موسیقی از بزرگترین آموزشگاه های موسیقی در سطح تهران و کشور میباشد.

کلاس های تخصصی

علاوه بر کلاس های موسیقی برای دوستداران موسیقی در انواع سطوح، برای هنرجویان و کسانی که میخواهند کنکور موسیقی بدهند هم کلاس تخصصی برگزار میکند که هر ساله چندین دانش آموخته را راهی دانشگاه های موسیقی میکند. این کلاس های شامل موسیقی مخصوص کودکان (ارف) ، کلارینت ، فلوت ، ویلنسل ، آواز پاپ - صدا سازی ، آواز کلاسیک ، تار ، سه تار ، پیانو ، کیبرد ، دف - تنبک ، سنتور ، عود ، گروه کر ، گیتار (پاپ - کلاسیک - الکتریک) ، مبانی موسیقی (تئوری و سلفژ) ، مبانی آهنگسازی (هارمونی) ، ویلن می باشد.

اساتید و آشنایی با آنها

شما با وارد شدن به سایت موسیقی پارت و در مرحله بعد بخش اساتید میتوانید با تمامی اساتید موسیقی پارت وتخصص آنان و همینطور روزهای کاری آنها آشنایی پیدا کنید. مهمتر از آن این است که با وارد شدن به صفحات اساتید میتوانید با سن، سوابق و میزان تحصیلات، محل تحصیلات، حرفه و توانمندی، فعالیت های هنری و افتخارات اساتید آشنایی پیدا کنید که برای شما یا برای فرزندانتان میتواند از اهمیت خاصی برخوردار باشد چرا که در انتخاب استاد مد نظر به شما کمک میکند.
لیست کلاس ها
برای انتخاب کلاس های مد نظر باید به بخش کلاس های موسیقی و لیست کلاس ها مراجعه کنید، در این لیست نام اساتید، نوع موسیقی کلاس و روز برگزاری مشخص شده است تا شما با پیدا کردن کلاس مد نظر خود بتوانید آن را انتخاب کنید. هر چند بهتر است در این مواقع با موسیقی پارت ارتباط تلفنی برقرار کنید. کلاس های مخصوص بزرگسالان در این آموزشگاه فقط در صبح برگزار میشود و لیست زمان صبح به همراه اساتید آن هم در سایت به طور جداگانه قرار داده شده تا به راحتی قابل پیگیری باشد.

آموزش آنلاین

در این بخش ویدئوهای آموزشی جهت آشنا پنداری و یادگیری قرار داده شده است. همچنین آزمونی از برخی سوالات کنکور موسیقی گرفته میشود که رتبه شما را در بین آن مشخص و در واقع سطح شما بین اشخاصی که تست داده اند تعیین میشود، غلط یا درست بودن پاسخ های شما به سوالات هم در انتها مشخص میگردد، با تعیین سطح خود آموزش مختص خود را دریافت و روند متعادل و درستی را پیگیری کنید.
اگر بار اول تان است که به موسیقی پارت برای ثبت نام مراجعه میکنید می توانید با مرکز تماس گرفته و جهت هماهنگی کلاس ها ارتباط حاصل نمایید. شما میتوانید با داشتن رمز دوم پویا به راحتی پرداخت را انجام دهید که با انواع بانک های مختلف میتوانید آن را صورت دهید. ضمنا به یاد داشته باشید که جلسه اول کلاسها جهت آشنایی میباشد.
ارتباط با موسیقی پارت
برای ارتباط با موسیقی پارت میتوانید وارد سایت شده و فرم تعبیه شده در بخش تماس با ما را تکمیل کنید.
آدرس : تهران، خیابان ستارخان، ابتدای پاتریس لومومبا، کوچه تركزاده، پلاك 4
اگر به این فکر هستید که به طور صحیح و جدی در زمینه موسیقی و هر نوع حرفه ای از آن فعالیت داشته باشید، مطمئنا موسیقی گزینه مناسبی برای شما و فرزندانتان خواهد بود.

نظرات شما درباره آموزشگاه موسیقی پارت
امتیاز: