با اپلیکیشن ایوا آشنا شوید

با اپلیکیشن ایوا آشنا شوید

(1 نفر) | 31 بار دیده شده | تاریخ انتشار: ۱۴۰۰-۰۷-۲۱ |

در این مقاله شما را با اپلیکیشن ایوا آشنا می کنیم که چه خدماتی برای شما ارائه می کند و چه استفاده هایی از این اپیکیشن می توانید داشته باشید. در واقع ایوا یکی از ابزار هایی است که شما می توانید تمامی فعالیت های روزمره  از جمله پرداخت قبوض ، انتقال پول ، خرید بلیط و … را در آن انجام دهید..

معرفی اپلیکیشن ایوا

ایوا یک اپلیکیشن بسیار کاربردی برای انجام بسیاری از امور روزمره به صورت غیر حضوری بوده که هرکاری را نظیر کارت به کارت کردن، خرید شارژ، خرید اینترنت، پرداخت نمودن انواع قبض ها،استعلام و پرداخت جریمه های خودرو، خرید بیمه های مختلف و خرید بلیط اتوبوس در عرض چند ثانیه قادر به انجام خواهید بود. به همین سبب این اپلیکیشن از محبوب ترین موارد قابل نصب در تلفن های همراه میباشد.

انواع خدمات ایوا

 • اعلام موجودی : بواسطه ایوا میتوانید اطلاعات موجودی کارت های بانکی خود را استعلام کرده و از باقی مانده مبلغ داخل حساب خود آگاه شوید.
 • کارت به کارت : در هر مکانی فقط با دسترسی به اینترنت و استفاده از اپلیکیشن ایوا میتوانید مبلغی را از هر حساب خود به حساب هر شخص دیگری انتقال دهید.
 • خرید شارژ : در ایوا به طوربسیار ساده برای سیمکارت خود که میتواند از هر اپراتوری باشد و تفاوتی نمیکند، مبلغی شارژ بگیرید و قادر به تماس و ارسال پیامک باشید.
 • بسته های اینترنتی : برای دسترسی به دنیای اینترنت و بهره بری از آن به کمک ایوا با انواع بسته های ساعتی، روزانه،هفتگی، ماهانه و حتی سالانه اپراتور خود آشنا شده و به مقدار مورد نیازتان بسته اینترنتی تهیه نمایید.
 • پرداخت قبض : تفاوتی ندارد قبض تلفن منزل و یا آب، برق، گاز برای هرنوع قبضی بدون مراجعه به مرکز و یا حتی عابر بانک با وارد نمودن شناسه قبض پرداخت قبض خود را انجام دهید.
 • پرداخت سازمانی : مراکز دولتی با استفاده از شناسه قبض توان انجام پرداخت های خود را با ایوا دارا میباشند.
 • استعلام میزان جریمه های خودرو و پرداخت نمودن آنها : به صورت لیست شده از تمامی جریمه های ثبت شده و پرداخت نشده خودروی خود اطلاع پیدا کرده و در خود ایوا برای پرداخت آنان اقدام نمایید.
 • خرید بیمه : ایوا میتواند شما را با شرکت های مختلف بیمه آشنا کند و کافیست شما با بررسی بیمه های مختلف مورد نیازتان یکی از آنها را انتخاب کرده و تحت پوشش آن بیمه قرار بگیرید.
 • خرید بلیط اتوبوس : از خدمات کاربردی دیگر ایوا ایجاد شرایط خرید بلیط اتوبوس است که هر کسی میتواند به صورت غیر حضوری بلیط اتوبوس خود را از ترمینال و یا شرکت مسافربری برای رفتن به شهر دیگر تهیه کند و دیگر نیازی به عجله و ترس از دست رفتن بلیط نخواهد بود.
 • وجوهات شرعی : در این بخش با انتخاب مرجع خود و نوع وجه شرعی خود که میتواند خمس، زکات، صدقه و... باشد را به دفتر مرجع خود واریز نمایید.
 • مهربانی : ایوا شرایطی را فراهم آورده است تا به هر خیریه ای که تمایل کمک به آنها را نیز دارید کمک کنید. این خیریه ممکن است مربوط به معلولان، نیازمندان، بیماران، زنان وکودکان، زندانیان و یا سالمندان باشد که همگی به کمک ایوا در دسترس هستند.

برای بهره مندی از خدمات بسیار ایوا تنها کافی است تا آن را بر روی موبایل هوشمند خود نصب نمایید تا بتوانید از تمامی خدمات آن استفاده کنید. این اپلیکیشن بسیاری از فعالیت ها را در قالب یک برنامه برای شما فراهم کرده است تا نیاز به استفاده از چندین برنامه برای کارهای روزمره خود نداشته باشید.

مقاله های مرتبط با اپلیکیشن ایوا آشنا شوید

اپلیکیشن کلاب هاوس

با استفاده از برنامه کلاب هاوس در گروه های مختلف به بحث و گفت و گوی صوتی در رابطه با موضوعات مورد علاقه خود بپردازید. این برنامه جدید توجه بسیاری از افراد به خود جلب کرده است .

اپلیکیشن آپ

در این مقاله شما را با اپلیکیشن آپ آشنا می کنیم چه خدماتی برای شما ارائه می کند و چه استفاده هایی از این اپ می توانید بکنید. در واقع اپ یکی از ابزار هایی است که شما می توانید تمامی فعالیت ها از جمله پرداخت قبوض ، انتقال پول ، خرید بلیط و … را در آن انجام دهید.

آشنایی با اپ VMX Video Editor

اگر به دنبال برنامه ای برای ویرایش فیلم و ویدئو در گوشی اندروید و یا آی او اس خود هستید می توانید از اپ VMX استفاده کنید. در این مقاله با امکانات این اپلیکیشن آشنا شوید.

نظرات شما درباره با اپلیکیشن ایوا آشنا شوید

امتیاز: