ایران تلنت

ایران تلنت

(1 نفر) | 271 بار دیده شده | تاریخ انتشار: ۱۴۰۰-۰۶-۱۷ |

در این مقاله شما رو با سایت ایران تلنت آشنا می کنیم . درباره این سایت و نحوه استفاده از اون و همینطور خدماتی که این وب سایت به کاربران خود ارائه می دهد بدانید.

معرفی ایران تلنت 

این سایت در زمینه شغلی و همینطور استخدام در ایران به کاربران خدمات رسانی می کند. در واقع این سایت برای پیدا کردن شغل در شرکت های برجسته و مهم می باشد. بسیاری از شرکت های بزرگ برای استخدام نیروی حرفه ای خود از این سایت استفاده می کنند و به دنبال نیروی حرفه ای در این سایت هستند.

فرصت های شغلی مناسب و همینطور جذاب در این سایت سال های زیادی است که افراد زیادی را به خود جذب کرده است . ایران تلنت توانسته است با ایجاد یک بستر و زمینه مناسب ارتباط بین متخصصان و همینطور شرکت ها ایجاد کند تا کاربران این سایت بتوانند بهترنین بهره را از این سایت ببرند. در واقع افرادی که به دنبال نیروی کار هستند بتوانند نیروی حرفه ای و متخصص را برای شرکت خود پیدا کندد و همینطور افرادی که دنبال شغل مناسب هستند شغل مورد نظر خود را پیا کنند.

هدف ایران تلنت 

این شرکت توانسته است نیاز های مشتریان خود را شناسایی کند و براساس این نیاز ها خدمات مورد نظر را به آن ها ارائه می دهد. فرصت های مناسبی را برای کاربران خود در سایت فراهم می کند تا سریعتر به خواسته های خود برسند. خدمات متفاوتی در ایران تلنت برای کارفرمایان و متخصصان وجود دارد.

ایجاد رزومه و پیدا کردن شغل در ایران تلنت

شما می توانید با ثبت نام در این سایت برای خود رزومه ایجاد کنید. این رزومه با زبان انگلیسی می باشد. شما تمامی مهارت ها و دوره های آموزشی که گذرانده اید ، موقعیت های شغلی و همینطور سابقه در زمینه هایی که فعالیت کرده اید را در این سایت ثبت کی می کنید و افرادی که به دنبال نیروی متخصص کار هستند بعد مشاهده رزومه شما برای تماس و همکاری با شما تصمیم خواهند گرفت.

بعد از اینکه شما در این سایت رزومه خود را ثبت نمایید در بخش Find jobs به دنبال شغل مورد نظر خود از طریق دسته بندی های ثبت شده در آن می گردید. بعد از اینکه شغل مناسب خود را پیدا کردید و تمامی توضیحاتی که در آن ثبت شده بود را مطالعه کردید و با معیار های شما تطابق لازم را دارا بود شما می توانید رزومه خود را برای این شرکت ارسال کنید تا مورد بررسی آنها قرار بگیرد.

 

.

مقاله های مرتبط ایران تلنت

کاربوم

کاربوم در واقع یک وب سایت در زمینه استخدام و کاریابی می باشد. در این سایت شما می توانید رزومه خود را ساخته و آن را برای شرکت ها ارسال نمایید. کاربوم شرکت ها را به شما معرفی می کند و آگهی استخدام را به شما نمایش می دهد.

نظرات شما درباره ایران تلنت

امتیاز: