بازی آمیرزا

بازی آمیرزا

(1 نفر) | 45 بار دیده شده | تاریخ انتشار: سه شنبه, 19 بهمن 1400 |

سرگرم کننده بودن یک بازی تنها فاکتوری نیست که باید مد نظر قرار گیرد بلکه زمانی که در اختیار بازی میگذارید دارای اهمیت است چرا که باید بعد از گذراندن و تجربه بازی چیزی به شما افزون شود. در همین راستا بازی آمیرزا قابل پیشنهاد است.

بازی آمیرزا 

خیلی از ما در طول زندگی به دنبال سرگرمی های مختلفی هستیم که علاوه بر سرگرم کننده بودن بتواند دانشی بر ما بیفزاید که به همین منظور میتوانیم به بازی آمیرزا به عنوان یک بازی سرگرم کننده و چالش آور برای ذهن اشاره داشته باشیم. این بازی و اپلیکیشن به قدری توانمند ظاهر شده است که در سال 1396 به عنوان بهترین بازی سال انتخاب شد و همچنین در سال بعد عنوان پدیده را از آن خود نمود. این عناوین نشان دهنده این است که اگر به دنبال انتخاب بازی مناسب باشید، بازی آمیرزا مورد تایید همگانی میباشد که قادر به نصب و دانلود این برنامه هستید هر چند که باید به این موضوع اشاره داشته باشیم که این بازی روی پلتفرم اندروید قابل اجرا است.

ویژگی های بازی آمیرزا 


-    انجام بازی در هر ساعتی از شبانه روز 
-    قابلیت انجام بازی هم در حالت آنلاین و آفلاین     
-    دارای مقدار مراحل زیادی مرحله، یعنی بالای هشتصد مرحله بازی
-    استفاده از موسیقی های سنتی و اصیل ایرانی در حین انجام بازی که بر حس و حال شما تاثیر خوبی میگذارد.
-    وجود زمینه بومی و جذاب روی بازی از فرهنگ ایرونی بر گرفته شده است.
-    توان گرافیکی بالا و چشم نواز که در راستای سلامت چشم و جذابیت بازی قدم بر میدارد
-    افزودن دانش شما در هر مرحله که سبب بالا رفتن دانشتان نسبت به زمان قبل از شروع این بازی میشود
-    بهتر نمودن وضعیت دایره لغات ذهن شما برای گفت و گوی بهتر 
-    گیم پل ساده و مشخص برای پیشروی و کسب موارد مد نظر

 نحوه بازی آمیرزا 

بازی آمیرزا یک بازی فکری ایرانی ویژه اندروید است که شما در آن با قرار دادن حروف مختلف کنار هم باید کلمات مد نظر بازی را بسازید.
بازی بدین صورت است که در هر مرحله به ترتیب از آسون به سخت مقدار حروف کم تا زیاد در اختیار شخص بازی کننده قرار گرفته و گیمر باید کلمه ای معنادار که مد نظر بازی باشد با آنها بسازد. با انجام اینکار در هر مرحله سکه جمع آوری شده و میتوان به مرور در صورت ناتوانی در فهمیدن کلمه مورد نظر از آنها استفاده کرد. به این شکل که بازی بخش راهنما را برای گیمر در دسترس قرار داده که به کمک سکه های جمع آوری شده میتوان اجازه استفاده از بخش راهنما را داشت. بخش راهنما با جایگزاری بخشی از حروف کار شما را راحت تر ساخته و امکان فهمیدن کلمه را به شما نزدیک تر میسازد. این روند تا مدت زیادی فرای سرگرم کننده بودن باعث افزایش دایره لغات گفت و گوی شما شده و به نوعی بر علم شما هم می افزاید.

در نهایت اینکه نصب و امتحان این بازی را که بر روی پلتفرم های اندروید ممکن میباشد، برای حداقل زمان موجود میتوان توصیه نمود.

 

مقاله های مرتبط بازی آمیرزا

اپلیکیشن آپ

در این مقاله شما را با اپلیکیشن آپ آشنا می کنیم چه خدماتی برای شما ارائه می کند و چه استفاده هایی از این اپ می توانید بکنید. در واقع اپ یکی از ابزار هایی است که شما می توانید تمامی فعالیت ها از جمله پرداخت قبوض ، انتقال پول ، خرید بلیط و … را در آن انجام دهید.

inshot

InShot Video & Photo Editor   یک برنامه کاربردی کم نظیر در زمینه ویرایش فیلم و عکس میباشد. این برنامه قابلیت دانلود برای هم برای کاربران اندروید و هم اپ استور را دارا میباشد.

ویرایش عکس با پیک آرت PicsArt Photo Editor

PicsArt Photo Editor بهترین برنامه رایگان برای ویرایش عکس است. در این آموزش گام به گام ، شما می آموزید که چگونه عکس ها را در برنامه PicsArt ویرایش کنید و چگونه با استفاده از پوشش ها ، برچسب ها ، فیلترهای خلاقانه و موارد دیگر ، 8 مدل ویرایش شگفت انگیز ایجاد کنید.

نظرات شما درباره بازی آمیرزا

امتیاز: