بازی budge world

بازی budge world

star for rating star for rating star for rating star for rating (1 نفر) | 261 بار دیده شده | تاریخ انتشار: ۱۴۰۰-۰۱-۱۵ |

بچه ها با کاوش در فعالیت ها و بازی ها ، به Budgers قدرت ایجاد زمین های جدید را می دهند. همانطور که بچه ها از طریق برنامه پیشرفت می کنند ، بودجرها با هدایای هیجان انگیز به آنها پاداش می دهند تا سرزمین های جدید را به دنیای جدید مهیج تبدیل کنند!

معرفی بازی budget world

فعالیت ها و بازی های شگفت انگیز که بر خلاقیت ، یادگیری و سرگرمی برای خردسالان تأکید دارند. سازنده ها با هدایای هیجان انگیز به آنها پاداش می دهند تا سرزمین های جدید را به دنیای جدید مهیج تبدیل کنند! سازنده ها خالقان ، مهندسان و مخترعانی هستند که به دنیای بایر سفر می کنند و آنها را به سرزمین های عجایب شگفت انگیز و پر از سرگرمی تبدیل می کنند. سازنده ها با خلاقیت رشد می کنند. بازی budge world برای تبدیل کردن تصورات کودکان ساخته شده است و برای عمل طراحی شده است که به واسطه آن در این بازی ما به قصد ترفند های خلاقانه و هیجان انگیز کودکان سراسر دنیا را مورد آموزش و سرگرمی قرار می دهد.
این بازی باتوجه به داشتن شخصیت هایی که مورد علاقه کودکان و قابل شناسایی هستند. در این بازی کودکان بازیکنان رسمی خود را انتخاب کرده و کاملا سرگرم کننده میباشد. این برنامه دوست خانوادگی شماست و با توجه به قوانین بازی های آنلاین مطابق coppa از جمله قانون حفظ حریم خصوصی آنلاین کودکان ، با سخت ترین قوانین حریم شما را حفظ میکند. این بازی رایگان در اختیار عموم جهانی قرار گرفته و خانواده ها میتوانند آن را در رایانه ،تلفن همراه خود مورد امتحان و استفاده قرار دهند.

ویژگی های بازی باگت ورد

  • بازی Budge world برای سنین مختلف کودکان طراحی شده است اما این بازی برای بزرگسالان نیز هیجان انگیز است و هرکس میتواند از بازی با آن لذت ببرد که همچنین میتوانید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
  • این بازی برای تمامی سیستم عامل ها یا پلتفورم ها طراحی شده تا شما به راحتی بتوانید از ان استفاده کنید.
  •  از آنجایی که تمام بازی های دنیا بر خلاقیت، سرگرمی و یادگیری کودکان اسرار میورزند  دراینجا برای مثال املا و شمارش را به روشی جذاب و سرگرم کننده بدون خرید درون برنامه ای یا تبلیغات به کودکان شما آموزش میدهند.

اگر بخواهیم توضیحات بیشتری را در زمینه بازی بدهیم ، در این بازی شما با سازنده ها آشنا میکند. در واقع سازنده ها همان مخترعین و خلاقانی هستند که به جهان بایر سفر میکنند و آنجا را به جایی فوق العاده و پر از سرگرمی تبدیل میکنند ، بودجر ها یا همان سازنده ها  این خاصیت را دارند که با خلاقیت و فعالیت رشد میکنند که این ها شرایط ایجاد زمین های جدید را فراهم میکند و همینطور که کودکان از طریق آن پیشرفت میکنند در کنار آن  سازنده ها به آنها پاداش میدهند تا که بتوانند سرزمین های جدید خود را به جایی بهتر و پر از سرگرمی و هیجان تبدیل کنند.
اشتراک ماهانه خانواده شما این امکان را فراهم میکند تا به تمام محتوای برنامه دسترسی کامل داشته باشند ، البته برای هیجان بیشتر برخی از مطالب فقط با پیشرفت کودکان در اختیارشان قرار میگیرد ، جوایز باعث میشود تا شخصیت ها و برچسب ها  باز شود .  همانطور که گفته شد اینBudge world  بسیار سرگرم کننده و بسیار آموزنده و جذاب و صد البته برای خانواده ها قابل کنترل نسبت به فرزندان خویش میباشد که توصیه میکنیم ازآن بهره ببرید.

مقاله های مرتبط بازی budge world

آموزش زبان duolingo

با کمک برنامهDuolingo یک زبان جدید یاد بگیرید. دولینگو یک برنامه سرگرم کننده و رایگان برای یادگیری بیشتر از 35 زبان است. صحبت کردن ، خواندن ، گوش دادن و نوشتن را تمرین کنید تا در لغات و گرامر مهارت به دست آورید. Duolingo توسط متخصصان زبان طراحی شده و مورد علاقه صدها میلیون زبان آموز در سراسر جهان است ، به شما کمک می کند تا برای مکالمات واقعی به زبان های اسپانیایی ، فرانسوی ، چینی ، ایتالیایی ، آلمانی ، انگلیسی و ... آماده شوید. اگر در حال یادگیری زبان برای مسافرت ، مدرسه ، شغل ، خانواده و دوستان ، یا سلامت مغز خود باشید ، دولینگو یکی از بهترین اپ های آموزش زبان است.

inshot

InShot Video & Photo Editor   یک برنامه کاربردی کم نظیر در زمینه ویرایش فیلم و عکس میباشد. این برنامه قابلیت دانلود برای هم برای کاربران اندروید و هم اپ استور را دارا میباشد.

معرفی LIKEE LITE

LIKEE LITE برنامه ای است که میلیون ها نفر در سراسر دنیا را به خود جذب نموده است. به گونه ای که تعداد کاربران این برنامه امروزه به چیزی در حدود صد میلیون نفر اشاره میشود.

نظرات شما درباره بازی budge world

امتیاز: