جابینجا

جابینجا

(4 نفر) | 2018 بازدید | تاریخ انتشار: جمعه, 19 شهریور 1400

جابینجا یک سایت برای پیدا کردن شغل دلخواه شما است. در جابینجا هزاران هزاران شرکت ثبت استخدام دارند که به این معنی است در پیدا کردن شغل خود به حتم یقین موفق خواهید بود . اگر در پیدا کردن شغل عجله دارید میتوانید به بخش استخدام فوری مراجعه کرده و از آنها استفاده کنید روزانه ده ها شرکت خود را در جابینجا ثبت میکنند.

جابینجا یکی از بهترین سایت ها برای پیدا کردن شغل مورد نظر شما و همینطور پیدا کردن کارمند مناسب برای شرکت شما می باشد. همچنین شما می توانید در این سایت برای خود رزومه بسازید و برای شرکتی که مدنظر شما است رزومه را ارسال نمایید. تعدادی از خدماتی را که این سایت در اختیار شما قرار می دهد را به شما معرفی می کنیم.

ساخت رزومه

قبل شروع هرکاری در بخش رزومه ساز سایت برای خود یک رزومه کاری بسازید رزومه ای که میسازید باعث میشود کارفرما بتواند خیلی سریعتر و راحت تر شما را یافت کند که برای شما هم بهتراست. ضمنا هر موقع که خواستید قادر به این هستید که رزومه تان را بروز کنید . این رزومه را میتوانید در هر برنامه اجتماعی که خواستید به اشتراک بگذارید.

جستجو شغل در جابینجا

در جابینجا نیازی نیست که شما تنها پایتخت نشین کشور باشید تا از خدمات استخدامی بهره مند شوید بلکه از هر نقطه ای از کشور ایران قادر خواهید بود تا شغل مد نظر خود در شهر خود را انتخاب نمایید . ابتدا میتوانید با انتخاب نوع شغل خود از روی دسته بندی های سایت شغل مورد نظر را مشخص نمایید سپس با انتخاب استان محل زندگی خود یا جایی که قصد مشغول شدن در آن را دارید به مسیر تعیین خود ادامه دهید در مرحله بعدی به مشخصات جزئی تری ازشغلتان میپردازید از قبیل نوع قرارداد که یعنی باید مشخص کنید میخواهید کارتان تمام وقت، پاره وقت،کار آموزی یا دور کاری باشد. حالا باید سابقه کاری را مشخص کرده که به صورت سالانه تعیین میشود و نشان دهنده این است که شما چه مقداری قبل از کار جدیدی که میخواهید به سمتش بروید سابقه و تجربه کاری داشته اید تا کارفرما با دید بازتری بتواند به شرایط شما پاسخ دهد. قسمتی که مهمترین بخش برای هر شخصی در انتخاب شغلی میباشد تعیین حداقل میزان دستمزد از کار میباشد که میتواند به شکل توافقی صورت گیرد و یا با تعیین مبلغ روی سیستم که از پایه وزارت کاری آغاز میشود تا حتی پنجاه میلیون تومان را انتخاب کنید. در شرایطی که حوصله یا وقت جست وجو را ندارید با ثبت نامی که در سایت دارید و ثبت ایمیل شما میشود که از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی صورت گیرد.
اگردارای رزومه قوی هستید و به دنبال بهترین شرکت ها برای استخدام هستید نگران نباشید چرا که در جابینجا پنجاه شرکت برتر کشور برای استخدام به ترتیب نمره چیدمان شده اند که دیدن و سپس بررسی درخواست های استخدامی آنها برای کسانی که به دنبال فرصت شغلی هستند میتوان شغل یافت نمود.

ثبت کارفرمایان در جابینجا

کارفرمایان می توانند موقعیت های شغلی برای استخدام در شرکت خود را در این سایت درج نمایند. اگر نیاز به کارمند با تخصصی خاص و یا احتیاج به یک کارمند اداری و یا هر سمت دیگری دارید می توانید آگهی استخدام خود را در این سایت درج کنید تا افرادی که جویای کار هستند رزومه خود را برای شما ارسال کنند تا بتوانید بهترین انتخاب را برای خود داشته باشید. جابینجا بخاطر وجود چیزی در حدود بیست و سه هزار شرکت ثبت شده در آگهی ها نماد اعتماد و کاربردی بودن را نمایان میکند.
این آگهی ها به شکل های مختلفی نمایان و اطلاع رسانی میشوند ،آگهی شما به مدت سی روز در جابینجا نمایش داده میشود و برای خواستاران فرصت شغلی قابل جست و جو خواهد بود. ایمیل های اطلاع رسانی به مقدار مضاعف و همچنین انتشار آگهی از طریق بات تلگرام و شبکه های اجتماعی دیگر خواهید داشت.

ویژگی های جابینجا برای کارفرمایان

 • سیستم آمار گیری سایت که به شما در تحلیل و بهینه سازی آگهی کمک میکند.
 • معرفی شرایط محیطی و فرهنگی محل کارتان به کارجویان
 • علامت و یاد داشت گذاری بر روی رزومه ها برای بررسی بهتر به همراه همکاران
 • با دریافت لینک یکتا رزومه افراد را با افراد خارج از شرکت به اشتراک بگذارید.
 • شما قادر خواهید بود رزومه ها را در پنل شرکت خود مشاهده و دسته بندی کنید.
 • رزومه ها را در قالب های مختلفی مانند ورد ، پی دی اف یا از روی سایت ببینید.
 • توانایی ساخت عکس گرافیکی از رزومه برای ارسال در شبکه های اجتماعی
 • جابینجا پشتیبانی قوی برای شما از طریق چت آنلاین ، تلفن همراه و یا تیکت قرار داده است.
 • همکاران خود را به حساب شرکت در جابینجا برای بررسی بهتر و دقیق تر اضافه کنید.
 • فرصت های شغلی خود را از راه API جابینجا در وبسیات خود قرار دهید.
 • فرصت ارسال رایگان آگهی برای کارآموزی و کسانی که خارج از تهران هستند برای شما و کمک به افراد کارجو فراهم گشته است.

مقاله های مرتبط جابینجا

نظرات شما درباره جابینجا
امتیاز: