رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی رایگان در کریپو

رپورتاژ یکی از جدیدترین راه های بازاریابی می باشد که تاثیر بسیار زیادی در سئوی سایت شما خواهد گذاشت . بهترین سایت ها که دارای رتبه بالایی در گوگل می باشند دارای بک لینک و رپورتاژهای قوی هستند. پس برای داشتن اعتبار در گوگل و همینطور بالا امدن رتبه سایت خود نیاز به رپورتاژ دارید. رپورتاژ نوعی آگهی است که شما می توانید در سایت های دیگر ثبت کنید . این آگهی به صورت مقاله و یا گزارش می باشد که به معرفی خدمات و فعالیت های سایت می پردازد و علاوه بر آن به سایت شما لینک داده می شود.

رپورتاژ آگهی دائمی

رپورتاژ یک نوع بک لینک دائمی به حساب میاید. نوعی از تبلیغات سایت که از طرف سایت های با اتوریتی بالا به سایت شما لینک می شوند. با قرار دادن متن و لینک های داخلی شما در سایت رپورتاژ به سایت شما بک لینک دائمی بوجود میاید. در صورتی که شما نیاز به رپورتاژ و بک لینک برای سایت خود دارید به سایت هایی که دارای اعتبار بیشتری نسبت به سایت شما هستند درخواست آگهی می دهید. 

بعضی از این سایت ها به صورت رایگان و بعضی دیگر با دریافت هزینه متن و محتوایی را که شما تهیه کرده اید در سایت خود قرار می دهند و 2 الی 4 لینک به صورت فالو و یا نوفالو به سایت شما می دهد. به این صورت با گرفتن تعداد زیادی بک لینک سایت شما برای گوگل دارای اعتبار شده و رتبه بهتری خواهد گرفت. بنابراین با افزایش میزان کاربران خدمات و محصولات شما بیشتر دیده خواهد شد و میزان فروش و در آمد شما افزایش خواهد یافت. 

ویژگی های رپورتاژ آگهی 

با سفارش یک رپورتاژ آگهی شما می توانید از مزایای آن استفاده کنید. شما یک مقاله در رابطه با موضوع خدمات و فعالیت های خود را در یک سایت قرار می دهید و 2 تا 4 لینک به سایت شما در این مقاله قرار می گیرد. این مقاله به صورت یک گزارش و معرفی می باشد و به صورت تبلیغات برای کاربران قابل دسترس نیست. بنابراین کاربران بیشتری را به سمت خود جذب می کند. افراد بعد از دیدن این مقاله کنجکاو شده و در رابطه با خدمات و فعالیت شما اطلاعاتی به دست می آورند و حتی ممکن است خرید هم از سایت شما داشته باشند. 

شما می توانید رتبه سایت خود را با رپورتاژ یک مقاله در سایت های معتبر مانند خبری ، ورزشی ، آموزشی ، عمومی و  … بالا برده و میزان بازدید و همینطور فروش و ارائه خدمات خود را نیز بیشتر کنید. در این سایت ها شما با پرداخت هزینه برند خود را برای کاربران معرفی کرده و همینطور بازدهی بالایی را دریافت خواهید کرد. علاوه بر این شما بک لینک دائمی خواهید داشت.

رپورتاژ به انواع مختلف تبلیغ می کند و نوع آگهی آن بسیار زیاد است. از مهمترین آنها خود (تلویزیون و رادیو) و همچنین در (مجله ها و روز نامه ها) نیز (خبرنامه ها و سایت ها) را می توان نام برد. در سایت ها برای رپورتاژ آگهی مثل محتوا در تلویزیون مانند پیام بازرگانی و در مجله ها مانند پاورقی ، ستون متنی و غیره ... به این عنوان استفاده می شود. البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که برخی از سایت‌ها هستند که رپورتاژ آگهی رایگان انجام می‌دهند. در این صورت شما نیز می‌توانید از آن ها استفاده کنید ولی در صورتی که دنبال رشد محصول کار خود هستید باید بیشترین هزینه را برای رپورتاژ آگهی پرداخت کنید.  

 

نمونه رپورتاژ آگهی رایگان

برای داشتن یک رپوتاژ مناسب شما باید یک متن ساده و روان و با کیفیت داشته باشید. اصول نگارشی را رعایت کرده و همینطور از ادبیات مناسبی استفاده کنید. در ابتدا مخاطبان خود را انتخاب کنید و براساس سلیقه مخاطب موضوع جذابی را انتخاب کنید. متن شما به صورتی باید باشد که به صورت تبلیغ یک محصول نباشد و بیشتر به منظور معرفی خدمات باشد تا مخاطب شما را کنجکاو کند تا از سایت شما بازدید کند .

داشتن یک موضوع جذاب که برای مخاطب جذب کننده باشد و به صورت کاملا نامحسوس ذهن کاربر را نسبت به موضوع مورد نظر حساس کرده و کنجکاوی آن ها را بر می انگیزد. تمامی برندها و ارائه دهندگان خدمات برای داشتن رتبه بالا تر نیاز به تبلیغات دارند تا جایگاه خود را بهبود بخشند. شما می توانید نمونه متن رپورتاژ را در سایت ما مشاهده کنید.

 

عوامل تاثیر گذار در رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی در سایت های مختلف نیز فرق دارد و در این چند مورد از نظر قیمت متفاوت است:

  • میزان اعتبار یک سایت است که در صورت تمایل به گفت و گو با سایت بسیار موفق شده است و رپورتاژ آنها بسیار بالا است.
  • اسپم اسکور که یک ابزار است و با استفاده از آن در عملکردهای لینکی سایت مورد بررسی قرار داد.
  • رتبه الکسا که یکی از موردهایی است که در قسمت رپورتاژ آگهی بسیار نقش مهمی دارد.

 

مزایای رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی اگر به صورت حرفه ای حرفه ای و بسیار خوب و قابل خواندن نوشته شده باشد و همچنین اگر در سایت خوب و معتبر منتشر شود به اعتبار وب سایت شما می افزاید و همینطور بازدید شما را نیز بالا می برد که از مهمترین گزینه برای بالا رفتن میزان تاثیر رپورتاژ می توان به :

1. توجه بیشتر به محصول و کار شما که باعث بیشتر دیده شدن شما می شود.

2. برای همه نوع محصول و تجارت و کار مناسب است و در هر صنف و شغلی شما می توانید از آن استفاده کنید.

3. باعث ایجاد برند سازی و همچنین افزایش و بالابردن قدرت شما و تجارت و کارتان می شود.

4. در نهایت بالا رفتن از رتبه بندی سایت های با استفاده از رپورتاژ آگهی بودجه.

برای اینکه بتوانیم از یک رپورتاژ آگهی خوب و جذاب برخوردار شوید باید در ابتدا از ادبیات درست در متن و آگهی خود استفاده کنید و نیز سعی کنید متن شما کیفیت بالایی داشته باشد. همچنین باید ساده و راحت بنویسید و برای این کار لازم است قبل از نوشتن مخاطبان خود را بشناسید و آنها را شناسایی کنید. موضوع رپورتاژ آگهی باید به روز  و جذاب باشد تا کاربران را جذب کند تا کاربران دنبال کننده آگهی شما باشند. اصول نگارشی را رعایت کنید و از همه مهمتر نتیجه گیری درستی داشته باشید.  

رپورتاژ آگهی رایگان

یکی از خدمات کٌریپو رپورتاژ آگهی است. در صورتی که شما دارای مقاله باشید می توانید آن را در سایت ما ثبت کنید و از کٌریپو 2 لینک به سایت خود و صفحه مورد نظر داشته باشید. در صورتی که شما مقاله برای آگهی رپورتاژ خود ندارید ما دریافت کمترین هزینه برای شما یک محتوای مناسب و سئو شده تهیه می کنیم و شما فقط با پرداخت هزینه محتوا و مبلغ 10 تا 20 هزار تومان می توانید در سایت ما داشته باشید. تعداد کلمات برای محتوا شما که در سایت ما قرار می گیرد 500 تا 1000 کلمه می باشد، در صورتی که تعداد کلمات شما برای محتوا بیشتر باشد مبلغ پرداختی شما متغیر خواهد بود. شما می توانید شرایط رپورتاژ آگهی و همینطور تعرفه بنر تبلیغاتی ما را در بخش تعرفه تبلیغات مشاهده نمایید.

 

قیمت رپورتاژ آگهی 

شما می توانید برای تهیه ریپورتاز از ما با مشاورین ما در این زمینه صحبت کرده و آگهی مناسب را برای سایت خود ایجاد کنید. برای اطلاع از قیمت رپورتاژ آگهی شما می توانید با شماره 09374599840 تماس بگیرید. ما به شما کمک می کنیم تا بهترین راه را برای معرفی خدمات و فعالیت خود پیدا کنید.