چیدانه

چیدانه

(17 نفر) | 2035 بازدید | تاریخ انتشار: چهارشنبه, 17 شهریور 1400

این سایت مرجع تخصصی در زمینه طراحی و دکوراسیون داخلی می باشد. همچنین شما می توانید در این سایت پروژه ها طراحی دکوراسیون و معماری را مشاهده نمایید.

معرفی سایت چیدانه

شاید تا به حال برای شما اتفاق افتاده که نیاز دارید تا دکوراسیون منزل خود را تغییر بدید و یا بخشی از منزل شما نیاز به بازسازی و تغییرات دارد و ندانید چه کاری را باید انجام دهید و یا از چه رنگ ها و ترکیب هایی استفاده کنید. مثلا برای صندلی که دارید از چه میزی استفاده کنید و یا گلدان های شما در کدام قسمت خانه زیباتر خواهد شد. سایت چیدانه به شما چگونگی طراحی و دکوراسیون منزل را آموزش می دهد. شما می توانید در این سایت نمونه هایی از از تصاویر را در زمینه دکوراسیون و تغییر داخلی منزل ببینید و با فروشندگان برخی از محصولات ویژه منزل و دکوراسیون آشنا شوید و در صورت نیاز با آنها تماس گرفته و وسیله مورد نظر خود را سفارش دهید.

همچنین شما می توانید بهترین ایده ها را برای چیدمان و تغییرات در منزل خود از سایت چیدانه پیدا کنید. طراحی منزل ، محل کار ، چیدمان وسایل اداری ، انواع مدل مبل ، بوفه ، کتابخانه ، بالکن ، مدل های مختلف کابینت در این سایت به شما کمک می کند تا در فضای مورد نظر خود بهترین ترکیب و چیدمان را داشته باشید.

شما در چیدانه نمی توانید چیزی را بخرید زیرا این سایت یک فروشگاه نیست بلکه معرفی کننده و آموزش دهنده در زمینه محصولات و مقالات دکوراسیون داخلی می باشد. شما می توانید از تصاویر موجود در این سایت برای دکوراسیون منزل خود استفاده کنید و ان را به صورت اصولی تغییر دهید.

خدمات و کالا در چیدانه

بخش اصلی خدمات چیدانه دادن ایده برای تغییر در دکوراسیون می باشد. جدیدترین مدل های سرامیک برای سرویس های بهداشتی ، به روزترین مدل های فرش ، طراحی فضای بیرونی منزل و بالکن ها ، انواع مبلمان را به شما معرفی می کند . همچنین شما می توانید در بخش اخبار معماری و دکوراسیون از جدیدترین بناها ، اطلاعات معماری ، پروژه های برجسته و … را می توانید مشاهده کنید.

برای گرفتن ایده همچنین در چیدانه می توانید دکور منزل افراد مختلف را نیز مشاهده کنید. به این صورت که در بخش گزارش های تصویری، افراد مختلف دیزاین و طراحی های خانه خود را برای این سایت ارسال می کنند. گزارش ویدئویی نیز انوع مختلف تابلوها ، فنگ شویی ، فرش ها ، مدل های چوب و … را نیز می توانید مشاهده کنید.

یکی از خدمات چیدانه معرفی ارائه دهندگان محصولات از جمله کف و دیوار ، پنجره ، مبلمان ، آبنماها ، رنگ و نقاشی ساختمان ، عایق کاری ، دکوراسیون محوطه بیرونی منزل و … می باشد. شما می توانید در چیدانه با ارائه دهندگان این خدمات آشنا شوید و بعد از انتخاب محصول مورد نظر خود با فروشندگان آن تماس گرفته و اطلاعات لازم را بدست آورید.

ثبت سفارش در چیدانه

در بخش ثبت سفارش شما می توانید می توانید درخواست خودو اطلاعات کامل را همراه با بودجه خود برای این سایت ارسال کنید تا بخش پشتیبانی با شما تماس گرفته و مشاوره لازم را در زمینه خدماتی که مد نظر است به شما به بدهند. همچنین می توانید تبلیغات برای معرفی خدمات خود در این سایت انجام دهید تا مشتریان بیشتری را جذب کنید.

شما می توانید برای تماس با چیدانه وارد بخش از ما کمک بگیرید شده و علاوه بر مشاهده شماره پشتیبانی اطلاعات خود را وارد کنید تا با شما تماس گرفته شود.

www.chidaneh.com

نظرات شما درباره چیدانه
امتیاز:
siamak
چهارشنبه, 15 بهمن 1399

kheili be joziat tajohi nemikonan. be nazaram site decornama.com behtare

کریم نبوی
جمعه, 03 بهمن 1399

سایت خوبیه. اطلاعاتش دقیقه