طاقچه

طاقچه

(1 نفر) | 38 بار دیده شده | تاریخ انتشار: سه شنبه, 03 اسفند 1400 |

کتاب بخشی جدا نشدنی از تمام تاریخ بشر بوده که حتی خود تاریخ هم بواسطه کتاب به آیندگان رسیده است. اگر دنیای مجازی اجازه نگاه کردن کتاب را از شما گرفته  پس طاقچه با وارد کتاب به دنیای مجازی این امکان را برا شما فراهم آورده تا از آنها در تلفن هوشمند خود و یا هر وسیله دیگری استفاده داشته باشید.   

معرفی سایت طاقچه 

در زندگی امروز، هر فردی نیازمند افزایش توانایی ذهنی و دانایی بالایی میباشد که به بواسطه مطالعه انواع کتاب حاصل میشود. اما به این دلیل که قیمت خرید کتاب به صورت قبل نبوده و همچنین تولید کاغذی کتاب به طبیعت و درختان کشور آسیب میرساند پس برای دسترسی آسان به کتاب های مختلف، سایت طاقچه طراحی و در سال 1393 به طور رسمی وارد دنیای اینترنت شد و در لیست بهترین وب سایت ها قرار گرفت.
به کمک طاقچه به دنیای عظیمی از کتاب ها، مجلات که هم به شکل متنی و به صورت صوتی در حالت الکترونیکی در دسترس هستند قابل استفاده خواهد بود.
برای اینکه بتوانید از خدمات بی شمار طاقچه بهره مند گردید ابتدا باید حساب کاربری در طاقچه ایجاد کنید که سپس بتوانید از خدمات آن استفاده لازم را داشته باشید.

آشنایی با محتوا سایت طاقچه

رمان های پلیسی : سبکی از رمان که هیجانتان را بالا برده و ذهنتان را مشغول میکند. به این شکل که وقتی کتاب را نمیخوانید حس کنجکاوی دست از سر شما برنخواهد داشت.
رمان های عاشقانه : بهترین سبک رمان برای افراد احساسی که با خواندن این سبک کتاب ها میتوانند احساسات خود را به سر حد اوج برسانند.
کتاب های علمی : خیلی از افراد به مطالعه و کسب اطلاعات در زمینه های علمی مختلف علاقه مندند به گونه ای که برخی به دنبال موضوعات زیستی، برخی فیزیکی و برخی به یک یا چند موضوع دیگر به طور همزمان میپردازند.
کتاب های انگیزشی : سبکی جدید از کتاب است که در دهه های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته، به این صورت که خیلی از افرادی که دچار ضعف فکری بوده و یا از اعتماد به نفس بهره مند نیستند و مدام در حال نفی خود میباشند به کمک این کتاب ها عده ی کثیری از آنها به شکوفایی و اقتدار فکری خود خواهند رسید.
کتاب های کوکان : مطمئنا هر مادری برای اینکه بتواند علاوه بر سرگرم کردن کودک خود جنبه آموزشی را دخیل کودک خود کند گزینه ای بهتر از کتاب پیش رو نخواهد داشت. بخش کودکان برای این دسته از خانواده ها تعبیه شده است.
کتاب درسی و کمک درسی : چه چیزی بهتر از آن که علاوه بر کتاب های عادی، کتاب های درسی خود را هم از یک منبع مشترک تهیه کنید.این کتاب های درسی میتواند کتاب مقطع تحصیلی و یا کمک درسی آن باشد.
کتاب صوتی : از بروز ترین روش های خواندن کتاب، گوش دادن به آن صورت صوتی است. در این روش دیگر نیازی نیست با چشم دوختن به متن کتاب چشمان خود را مدام درگیر کنید چرا که با این روش در هنگام رانندگی، پیاده روی و یا هر کاری که در آن به چشمان خود نیاز دارید میتوانید از کتاب های صوتی استفاده کنید.
این بخش ها عمده دسته بندی های کتاب در طاقچه میباشد که میتوانید بنا به علاقه خود به هر یک از آنها بپردازید.

اما دسته بندی های کلی طاقچه شامل موارد زیر است که در انتخاب کتاب به شما کمک بسزایی میکند.
تازه ترین موارد : بواسطه این قسمت میتوانید به جدیدترین کتاب های ارائه شده در طاقچه دسترسی پیدا کنید.
محبوب ترین موارد : مطمئنا در بین تمامی کتاب ها یک سری کتاب هستند که از خوانندگان و استفاده کنندگان زیادی برخوردارند که ما از آنها بی اطلاع بوده و برایمان مشخص نیست. به همین دلیل بخش محبوب ترین کتاب ها بوجود آمده تا به شما در این موضوع کمک کرده و به نوعی در انتخاب شما کمک نماید.
مجلات : خیلی از افراد هستند که علاقه خواندنی آنها مختص کتاب نبوده و چه بسا علاقه خاصی به خواندن مجلات دارند. به همین سبب طلاقچه با ساخت بخش مجلات نیاز این دسته از افراد را بر طرف ساخته است. 
روزنامه : اگر نمیخواهید به طور روزانه برای خرید روزنامه های کشور به دکه های روزنامه فروشی مراجعه کنید، میتوانید از بخش روزنامه ها به تمامی روزنامه های مطرح ایران دسترسی داشته باشید.


اگر به دنبال همکاری با طاقچه هستید در بخش فرصت های شغلی طاقچه میتوانید شرایط همکاری با طاقچه را بررسی نموده و برای خود کسب درآمد داشته باشید. طاقچه را نه تنها از طریق سایت بلکه به صورت اپلیکیشن میتوانید در دسترس خود داشته باشید. میزان و نحوه استفاده از آن ممکن است به طور روزانه، هفتگی و یا هر زمانی که خود تصمیم دارید باشد.
 

مقاله های مرتبط طاقچه

نظرات شما درباره طاقچه

امتیاز: