لحظه آخر دات کام

لحظه آخر دات کام

(1 نفر) | 147 بار دیده شده | تاریخ انتشار: شنبه, 27 شهریور 1400 |

لحظه آخر به عنوان یک مجری بزرگ در زمینه تورهای بزرگ مسافرتی در داخل و همچنین در خارج کشور فعالیت میکند. در مقاطعی ازسال فرصت هایی بواسطه مرخصی ها و یا تعطیلات بوجود می آید که باعث میشود از زمان دراختیارتان جهت مسافرت و عوض کردن حال و هوای روزمره تان استفاده کنید چرا که هر فردی نیازمند تغییر و ایجاد تنوع هرازگاهی در زمان های مختلفی است تا بتواند کمی ذهن خود را آزاد کند که مسلما بهترین گزینه یک سفر چند روزه به مکانی خوب خواهد بود.

معرفی لحظه آخر

بهترین نوع سفر برای راحتی بیشتر و پیشبرد بهتر کارها و برنامه ریزی ازقبل تعییین شده، سفر با تور خواهد است چرا که در این سفر راهنمایی وجود دارد که شرایط را بر وفق مرادتان پیش خواهد برد. تور مسافرتی شما میتواند یک تور داخلی و یا یک تور خارجی باشد که شما را به گردشگر داخل و یا خارج کشور تبدیل میکند. قیمت به صرفه تورها به شکلی است که هر شخصی با پس انداز کوچک یک الی چند ماهه توان پرداخت آن را خواهد داشت. در ادامه با موارد مربوط به تور و گردشگری آشنایی پیدا میکنیم.

راهنمای گردشگری

هنگامی که وارد سایت لحظه آخر شوید در بخش راهنمای گردشگری با اطلاعات بسیاری جهت رفع پرسش های خود مواجه میشوید این اطلاعات که کمک کننده است شامل اطلاعات آب هوایی، هزینه های مختلف سفربرای مواردی همچون غذا، حمل و نقل و بسیاری موارد دیگر میباشد.

  • آژانس های مسافرتی : لحظه آخر دارای خدمات و اعتباری میباشد که امروزه بسیاری از آژانس های مسافرتی کشور با آن دست همکاری داده اند که باعث میشود تنوع و انتخابات کسی که قصد سفر دارد بسیار بهتر صورت گیرد. اسامی تمامی آژانس ها در سایت قابل مشاهده است.
  • اطلاعات ویزا : برای اینکه بتوانید راهی سفری درخارج از کشور شوید و مدتی را در آنجا بگذرانید نیازمند اخذ ویزا میباشید. ویزای هر کشور دارای اعتباری خاص میباشد که باعث میشود هر شخصی بتواند به مقدار خاصی از کشورها ورود داشته باشد. حال اگر میخواهید از ویزای کشور های دنیا اطلاعاتی کسب کنید کافیست تا به بخش اطلاعات ویزا در لحظه آخر مراجعه نمایید.
  • سفارتخانه ها : برای دریافت ویزای کشورها نیازمند مراجعه به سفارت آن کشور میباشید که باید چند ماه قبل از زمانی میخواهید آن را دریافت کنید به سفارتخانه مربوطه مراجعه کنید چرا که دریافت ویزا اندکی زمانبر است. در سفارتخانه ها نمایندگان و سفیران کشور مربوطه حضور دارند تا کارهای مربوطه بین کشور خود و کشور حضور یافته را پیگیری کنند و همچنین کارهای مربوط به ویزا برای مسافران خود را انجام میدهند.
  • واحد های ارزی : برای اینکه در مسافرت خارج از کشور با تور خود بتوانید خریدی داشته و یا هزینه هایی صورت دهید نیازمند تبدیل ارزی پول داخلی با پول مقصد نیز هستید که با مراجعه به صرافی های مختلف قادر به صورت دادن آن هستید. حال برای آشنایی با واحد های ارزی کشورهای مختلف از جمله کشور مقصدتان به قسمت واحد پول ها نگاهی بیندازید تا در تبدیل واحد به مشکلی بر نخورید.
  • فرودگاه ها : مطمئنا محل فرود هواپیمای مقصدتان برای شما از اهمیت خاصی برخوردار است چراکه که شاید قصد استفاده از خدمات خاصی را داشته باشید که در فرودگاه مد نظر موجود میباشد برای مثال شاید فرودگاه بین المللی که در آن فرود آمده اید دارای هتل باشد و یا صرافی جهت تبدیل پول داشته باشد و مواردی دیگر که برای موجود بودن این دست موارد و موارد دیگر در فرودگاه ها بایست که آنها را بررسی کنید تا محل فرود خود را در نظر داشته باشید.
  • ایرلاین ها : برای داشتن سفری پر مخاطره و با آرامش انتخاب ایرلاین سفر بسیار مهم است زیرا که کیفیت طول مسیر شما به نوع ایرلاینتان بستگی دارد و افراد بسته به انتخابشان  از خدمات مختلفی بهره مند میگردند. در لحظه آخر انواع ایرلاین ها معرفی شده اند که بسته به میزان هزینه بیشتر شما کیفیت آنان هم بیشتر میشود.
  • اجاره ویلا : در محل مقصد و یا جایی که به آن سفر کرده اید چه در داخل کشور و چه در خارج انواع ویلاهای لوکس استخردار و دوبلکس و ... موجود است که هر کسی تحت خواست خود میتواند ویلای خاصی را برای مدت حضورش اجاره کند. که موارد متعددی برای بررسی در این قسمت از سایت موجود است.

سفرنامه در لحظه آخر

مطمئنا دونستن خاطراتی از مسافران مکان های مختلف میتواند از جذابیت خاصی برخوردار باشد چراکه در حین جذابیت اطلاعاتی را نسبت به محل مورد نظر دراختیار شما قرار میدهد. به همین سبب لحظه آخر به کمک مسافرانش خاطره نویسی های لحظات مثبت و جذاب سفر  و مواردی از این دست را در سایت قرارداده است تا کسانی که قصد سفر دارند به همه نوع شکل دارای اطلاعات کافی شده و بتوانند بهترین تصمیم را برای خود بگیرند.

آشنایی با تفریحات سفر


برای آشنایی با مکان های تفریحی مانند پارک های آبی، شهربازی ها، دریاچه ها، باغ وحش ها و...  در شهری که به آن قصد سفر دارید تنها کافی است که به بخش تفریحات سفر لحظه آخر سری بزنید تا زمانی که احساس نیاز به تفریحات را داشتید به راحتی موارد دلخواهتان را در لیست خود داشته باشید.
برای دونستن وجود موارد سرگرم کننده و بهره مندی از آنها همانند موزه ها، فسیوال ها، نمایشگاه ها، سواحل، کنسرت، مراکز خرید و غیره که در شهرهای مختلف در صورت وجود تعریف شده اند و هر کسی میتواند همگی آنها را در لحظه آخر بررسی کند.

دانستنی های گردشگری

برای اینکه به عنوان یه گردشگر در کشوری دیگر و یا حتی در شهری دیگر از کشورتان که دارای فرهنگ و آداب متفاوتی است بتوانید یک گردشگر خوب و در واقع شخصی که از پس موارد مختلف در مکان های غریب بر می آید باشید برای مثال در موارد مربوط به فرهنگ و سنت ها، آداب و رسوم، مناسبت ها، نوع هزینه ها، برنامه ریزی ها و دیگر موارد بد نیست که مطالعه ای در بخش دانستنی ها داشته باشید تا از بروز مشکلات جلوگیری به عمل آورید.

موارد غذایی سفر

مطمئنا در سفر به مکان های دورتر از محل زندگی خود با غذاها و خوردنی های متفاوتی نسبت به محل زندگی تان مواجه میشوید که علاقه مند هستید تا آنها را امتحان کنید برای اینکه بهترین نوع آنها را امتحان کنید بایست که از طریق لحظه آخر با انواع غذاها و خوردنی های شهر مد نظر سفر آشنایی پیدا کنید تا که مواردی از قبیل حساسیت های غذایی و یا مباحث حلال و حرام را در نظر بگیرید و چه بسا در بهترین رستوران ها و یا کافه های آن شهر آن ها را میل کنید.

گالری عکس ویدئو از شهرها

اگر این قسمت از سایت را مشاهده کنید با عکس ها و ویدئوهای زیادی جهت آشنایی ذهنی و تصویری قبل از انتخاب محل سفر خواهید داشت که باعث شده تا به نسبت سلیقه تان، انتخاب بهتر و نزدیک تری برای سفر داشته باشید.
همانطور که برای شما شرح دادیم لحظه آخر بهترین شرایط را برای سفر شما و یا دوستانتان فراهم آورده است تا به راحتی قادر به داشتن سفری پرمخاطره و لذت بخش باشید.
راه ارتباطی با لحظه آخر
Info@lahzeakhar.com
برای رزرو تور از طریق آژانس هایی که در سایت قرار داده شده است اقدام نمایید.

 

 

مقاله های مرتبط لحظه آخر دات کام

کجارو

سایت کجارو در زمینه گردشگری و مسافرت فعالیت دارد. شما می توانید هتل و تورهای خود را خود را رزرو کنید و همینطور بلیط هواپیما بخرید. برای بدست آوردن اطلاعات در رابطه با شهر ها ، رستوران ها و هتل ها این سایت یکی از بهترین ها است که به شما کمک می کند در رابطه با مسافرت خود اطلاعات کاملی بدست آورید.

علی بابا

علی بابا یعنی تجربه شایسته سفر. به هر جا که قصد سفرداشته باشید چه با هواپیما چه اتوبوس و یا قطار تفاوتی نمیکند چرا که علی بابا شرایط تهیه بلیط را به آسان ترین شکل ممکن برای شما بصورت غیر حضوری فراهم نموده است. به کمک علی بابا حتی میتوانید هتل یا اقامتگاه برای مقصد مدنظرتان تهیه نمایید. اگر نیاز به راهنمایی دارید برای آشنایی بهتر وکسب اطلاعات با تیم بزرگ علی بابا ارتباط حاصل فرمایید تا شما را در این راه راهنمایی کنند.

لست سکند

سایت لست سکند یکی از معروفترین سایت ها در زمینه تور های لحظه آخری ، خرید بلیط ، رزرو هتل در داخل و خارج از کشور می باشد . شما می توانید در این سایت با کشورها و شهرهای مختلف آشنا شده از قیمت ها اطلاع پیدا کنید و علاوه بر این با خواندن سفرنامه های مختلف از تجربه های توریست ها اطلاع پیدا کرده و از آنها استفاده کنید.

نظرات شما درباره لحظه آخر دات کام

امتیاز: