نوبت دات آی آر

نوبت دات آی آر

(32 نفر) | 2725 بار دیده شده | تاریخ انتشار: چهارشنبه, 17 شهریور 1400 |

نوبت دات آی آر یکی از سایت ها در زمینه پزشکی و نوبت دهی ویزیت پزشک می باشد. در این سایت تخصص های مختلف پزشکان برای دریافت ویزیت و نوبت دهی وجود دارد. شما با ثبت نام در این سایت می توانید متخصص مورد نظر خود را پیدا کرده و نوبت دریافت کنید.

معرفی نوبت دات آی آر

سایت نوبت دات آی آر یکی از سایت ها در زمینه ارائه خدمات نوبت دهی به بیماران به صورت آنلاین و اینترنتی است. شما می توانید وارد این سایت شده و بعد از ثبت نام خود در این سایت نوبت دکتر خود را دریافت کنید. زمینه تخصص پزشکان در این سایت زنان و زایمان - مغز و اعصاب - گوش و حلق و بینی - ارتوپدی - مجاری ادراری و کلیه - پوست و مو - چشم پزشکی - گوارش ، کبد و آندوسکوپی - قلب و عروق - رادیولوژی وسونوگرافی - غدد ، رشد و متابولیسم ، روانشناسی و روانپزشکی - کودکان و نوزادان - جراحی عمومی - دندانپزشکی - ریه و دستگاه تنفسی - داخلی - جراحی پلاستیک و زیبایی - تغذیه - عفونی - عمومی -طب فیزیکی و توانبخشی - فیزیوتراپی و کایروپرکتیک - آسیب شناسی - داروسازی - بیهوشی - آزمایشگاه - انکولوژیست - ژنتیک و پزشکی هسته ای - سم شناسی بالینی و مسومیت می باشد. 

از دیگر تخصص های این سایت طب کار و بیماری های شغلی - پزشکی قانونی - طب سنتی ایرانی - طب اورژانس - بینایی سنجی - شنوایی سنجی - پزشک ورزشی و طب ورزشی - فوق تخصصی در زمینه مغز و اعصاب کودکان - روماتولوژی - گفتار درمانی و کار درمانی - طب هوا و فضا و ارتوپدی فنی را می توان نام برد. 

شما ابتدا باید در بخش ورود در سایت شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید. بعد از ارسال کد برای شما می توانید وارد سایت شده و پزشک مورد نظر خود را انتخاب و نوبت خود را دریافت میکنید.

ثبت پزشکان در نوبت دات آی آر

در صورتی که پزشکان در خواست داشته باشند تا نام خود را در بین پزشکان و متخصصان این سایت ثبت کنند باید وارد صفحه ثبت نام پزشکان شده و در این قسمت نوع فعالیت خود را انتخاب کنند. این گزینه ها شامل مطب ، کلینیک - آزمایشگاه و فیزیوتراپی می باشد. بعد از انتخاب این بخش وارد صفحه جدید شده و در این بخش اطلاعات خود را کامل می کنند. 

پزشکان باید شماره تماس مطب و یا هر شماره ای که در زمان مشخصی به آن پاسخگو هستند را وارد نمایند . آدرس مطب و بخش فعالیتی خود را وارد کنند. از دیگر بخش هایی که باید تکمیل شود نام ، نام خانوادگی ، عنوان شغلی ، شماره موبایل و سطح علمی دکتر می باشد. در صورتی که مشکلی در زمینه ای برای آنها باشد می توانند در صفحه تماس با ما با پشتیبانی سایت تماس گرفته و یا برای پشتیبانی سایت پیغام ارسال کنند و مشکل خود را برطرف کنند. 

مزایا و معایب خدمات نوبت دات آی آر

در صورتی میزان نارضایتی از پزشک به تعداد 5 نفر باشد این سایت به صلاحدید خود نام پزشک را از لیست پزشکان خود حذف خواهد کرد. اما یکی از مشکلات این سایت این است که امکان غیرفعال سازی امتیاز و نظردهی را به پزشگان می دهد و در این صورت کاربران در صورت نارضایتی امکان ثبت نظر خود را نخواهند داشت و در صورتی که نظر کاربر ثبت شود و پزشک با آن موافق نباشد امکان حذف آن از طریق سایت می باشد.

راهنمای نوبت دهی اینترنتی 

شما بعد از ثبت نام در این سایت می توانید نام پزشک و یا تخصص دکتر مورد نظر خود را سرچ کنید. برای برخی از پزشکان در این سایت امکان نوبت دهی به صورت اینترنتی وجود دارد ولی در صورتی که شما با نوبت دهی به صورت اینترنتی راحت نیستید می توانید شماره تماس پزشک مورد نظر خود را از این سایت برداشته و با مطب تماس بگرید و وقت را رزرو کنید. همچنین می توانید امتیاز و نظرات مردم را نیز در مورد پزشک مطالعه کنید و بهترین انتخاب را داشته باشید.

شماره های پشتیبانی سایت نوبت دات ای ار

شما میتوانید هر روز هفته از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب با شماره های زیر تماس بگیرید.
۰۲۱۹۱۰۱۰۰۰۲   
۰۲۱۲۲۲۲۷۸۹۰   

مقاله های مرتبط نوبت دات آی آر

دکتردکتر

سایت دکتر دکتر یک سایت معتبر ایرانی برای رسیدگی آنلاین به موارد پزشکی شما میباشد. در این سایت شما می توانید نوبت دهی پزشکان معتبر را به صورت اینترنتی انجام داده و به آنها مراجعه کنید.

نظرات شما درباره نوبت دات آی آر

امتیاز:
صفیه ایازی تبریزی
سه شنبه, 02 آذر 1400
نوبتمو لغو کردم شماره کارت نوشتم وفرم را پرکردم دوروز تو نوبت واریز پولم بودم. پولم را پس نداد.اینم یه عیب بزرررگ این سایته
صفیه ایازی تبریزی
سه شنبه, 02 آذر 1400
نوبتمو لغو کردم شماره کارت نوشتم وفرم را پرکردم دوروز تو نوبت واریز پولم بودم. پولم را پس نداد.اینم یه عیب بزرررگ این سایته
admin
دوشنبه, 10 خرداد 1400

سلام شما می توانید دکتر و یا تخصص مورد نظرتون رو پیدا کنید و از روی شماره تماس باهاشون تماس بگیرید و وقت رزرو کنید یا اینکه از طریق نوبت دهی اینترنتی روز مورد نظر رو انتخاب کنید و اطلاعات مورد نظر رو تکمیل کنید.

احمد وکیلی
چهارشنبه, 05 خرداد 1400

سلام چطوری بایدنوبت بگیری

سعید
سه شنبه, 21 اردیبهشت 1400

سلام چجوری میتونم نوبتم رو لغو کنم

کیانوش
شنبه, 18 اردیبهشت 1400

خیلی سایت چرت و مزخرفی هستش من هزینه ویزیت غیرجضوری پرداخت کردم کسی بامن تماس نگرفت. حضوری مراجعه کردم به مطب دکترمحمدرضااکرمی متخصص مغزواعصاب در کرمانشاه گفت برو پولتو پس بگیر کسی بامن هماهنگ نکرده

حسین
یکشنبه, 05 بهمن 1399

نوبت دات ای ار سایت خیلی خوبیه ولی یکم سرشون شلوغه . در کل وقت گرفتن از دکتر خیلی کارت رو راه میاندازه.