کاربوم

کاربوم

(1 نفر) | 1284 بازدید | تاریخ انتشار: چهارشنبه, 01 اردیبهشت 1400

کاربوم در واقع یک وب سایت در زمینه استخدام و کاریابی می باشد. در این سایت شما می توانید رزومه خود را ساخته و آن را برای شرکت ها ارسال نمایید. کاربوم شرکت ها را به شما معرفی می کند و آگهی استخدام را به شما نمایش می دهد.

درباره کاربوم

کاربوم سامانه ای متعلق به شرکت دانش بنیان سرمایه انسانی آریا سابین است که هدفش کمک به داشتن زندگی شغلی بهتر و مجموعه کاملی از خدمات مورد نیاز کارجویان به قصد توانمند سازی شغلی میباشد. کاربوم یک شرکت دانش بنیان با ویژگی هایی نظیر سخت کوشی برای رسیدن به هدف واحد ، باور عمیق به رسیدن به هدف ، همدلی و همراهی مخاطبان ،اثر گذاری برای حرکت به سمت پیشرفت، راضی نشدن به شرایط موجود و همیشه آماده پیشرفت وبلند پروازی بودن است.

تست شحصیت شناسی در کاربوم

در کاربوم تست های تخصصی خودشناسی برای بهتر آشنا شدن با انتظارات درونی خود برای انتخاب شغلی بهتر از شما گرفته میشود که باعث میشود تصمیماتی که در زمینه شغلی خود دارید با ذهن بازتر و دانایی بیشتر انجام شود.ازجمله این تست ها،

  • تست هوش ریون RAVEN که (iq) شما را با استفاده ازگزینه های تصویری مورد بررسی قرار میدهد.
  • تست شخصیت مایرز_بریگز یا همان تست شخصیت MBTI که شخصیت درونگرایی یا برونگرایی شما رابه واسطه آن مشخص می شود.
  • تست شخصیت با_ان که توان(EQ) یا میزان درک احساسات خود و دیگران را برای تصمیم گیری در زندگی مورد بررسی قرار میدهد.
  • تست شخصیت HARTMAN و DISC

ساخت رزومه حرفه ای در کاربوم

ساخت رزومه حرفه ای به شکل فارسی و انگلیسی به صورت آنلاین برای معرفی تخصصی و حرفه ای کارجویان انجام میپذیرد، این رزومه شرایط خروج و دریافت برای شما در سه قالب مختلف و متفاوت آلفا، استاندارد و بتا را دارد و شما میتوانید این رزومه را برای استفاده در بخش آگهی های استخدام کاربوم به کار گیرید. همچنین این رزومه قابل اشتراک گذاری با دیگران نیز میباشد، در کاربوم شما قادر به این هستید با تنها حساب کاربری خود چند رزومه تهیه کنید، رزومه شما دارای کد QR است که این امکان را فراهم میکند که به صورت راحت تر قابل اشتراک گذاری باشد.

شما می توانید با ورارد شدن در این سایت در بالای صفحه بر روی ساخت رزومه کلیک کنید بعد از وارد شدن در صفحه جدید و انتخاب گزینه ساخت رزومه شما می توانید مدرک تحصیلی خود را انتخاب کرده و رشته خود را تایپ نمایید و بر روی دکمه ادامه کلیک نمایید. در صفحه بعدی وضعیت شغلی خود را مشخص می نمایید و با انتخاب آخرین سطح شغلی وارد مرحله بعد می شوید. بعد از پایان این بخش شما می توانید در سایت کاربوم ثبت نام کنید و یا از طریق ایمیل و لینکدین خود عضو آن شوید.
در حال حاضر شما وارد صفحه اصلی برای سایت رزومه خود می شوید. اطلاعات خود را به صورت کامل شامل اطلاعات شخصی ، پیشینه شغی ، سوابق تحصیلی ، زبان ها ، سوابق آموزشی ، پروژه ها ، افتخارات ، فعالیت های داوطلبانه و راه های ارتباطی تکمیل می کنید. شما می توانید در رابطه با خود و مهارت هایی که دارید توضیحاتی را نیز بنویسید و امکان نمایش رزومه برای جستجو شرکت ها را نیز مشخص کنید. بعد از تکمیل شدن این بخش رزومه شما کامل است و می توانید از آن برای درخواست شغل و استخدام استفاده نمایید.

معرفی شرکت ها

در کاربوم برای بخش کارفرما برند های مختلف کارفرمایی شرکت ها به جهت آشنایی کارجویان با محیط و سبک کاری آنها معرفی میشود. همچینین کارفرمایان برای استخدام نیروی کاربردی تر و مد نظرتر برای کارشان میتوانند از کاربوم استفاده نمایند زیرا که کاربوم با تست های مختلفی نظیره شخصیت شناسی برای پیش بینی عملکرد کارمند در محیط کاری ومیزان سازگاری آنان ، روان شناسی برا ی آشنایی بهتر با عواطف و روحیات کارکنان در محیط های مختلف که میگیرد و همچین استفاده از ابزار های نگرش شغلی برای درک بهتر دیدگاه کارکنان و کارجویان نسبت به مسائل کاری و شغلی شناخت بیشتری نسبت به کارمند و کارجویان پیدا میکند.

آموزش و یادگیری در کاربوم

یکی دیگر از بخش های کاربوم یادگیری می باشد. در این بخش شما مب توانید وب یادها را مشاهده نمایید. که شما به واسطه آن میتوانید کلی فیلم آموزشی در زمینه های شغلی ببینید و خود را برای رسیدن به اهداف آماده تر کنید از جمله پیش آمادگی برای دریافت کار و استخدام شدن. بخش دیگر رویداد ها می باشد که در این بخش نیز می توانید مهارت های خود را تقویت کنید.


راه های تماس با کاربوم

شماره تماس :
021-41624116
021-41624118
021-91072026
شنبه تا چهارشنبه ها از ساعت 9 الی 16 وپنجشنبه ها از ساعت 9 الی 12 میباشد.
آدرس حضوری مرکز : خیابان گاندی- کوچه پانزدهم- پلاک15- طبقه اول

مقاله های مرتبط کاربوم

نظرات شما درباره کاربوم
امتیاز: