سایت سینما تیکت

سایت سینما تیکت

20 بار دیده شده | تاریخ انتشار: سه شنبه, 27 اردیبهشت 1401 |

اگر علاقه مند به رفتن سینما و تئاتر هستید بدون شک بهترین مرجع تهیه بلیط برای شما سایت سینما تیکت است که تمام سینما های مطرح کشور را پشتیبانی میکند

سایت سینما تیکت

مرجع اصلی خرید بلیط سینما در کشور سایت سینما تیکت است. این سایت با پوشش سراسری خود در سطح کشور تمامی اطلاعات و موارد لازم به جهت انتخاب سینما، فیلم و یا تئاتر را در اختیار دوست داران قرار میدهد. در سایت سینما تیکت انواع اطلاعات لازم به جهت راحتی و مشخص بودن وضعیت و موارد موجود دیگر در دسترس کاربران قرار گرفته است که در ادامه با قابلیت های آن بیشتر آشنا میشوید.

جدیدترین فیلم های اکران شده 

با وارد شدن به سایت سینما تیکت بخش اولیه سایت به شما فیلم های تازه به اکران رسیده را نمایش میدهد که در این بین فیلم هایی در ژانرهای مختلف قرار گرفته اند. نحوه انتخاب شما از بین این فیلم ها بسته به سلیقه شخصی شما دارد. به این شکل که شخصی به خاطر بازیگر مورد علاقه خود فیلمش را انتخاب میکند و دیگری بواسطه موضوع فیلم  ترغیب به انتخاب آن میشود. 

جدول فروش فیلم ها 

از مهمترین بخش های سایت که میتواند عامل مهمی در انتخاب فیلم باشد جدول فروش فیلم ها است. در این جدول از زمان اکران فیلم ها تا زمانی که در آن قرار دارید میزان فروش کلی آنها مشخص گشته است و به ترتیب از بالاترین میزان فروش تا کمترین میزان فروش قرار گرفته اند. از عامل انتخاب بودن این بخش میتوان به میزان طرفدار و جذابیت بیشتر فیلم ها بواسطه فروش بیشترشان اشاره داشت که سینما دوستان میتوانند این مورد را ملاک قرار داده و به دیدن آن فیلم ها بروند.

ملاک اصلی انتخاب فیلم 

از مهمترین مواردی که برای فهمیدن سطح فیلم ها وجود دارد میتوان به نمره دهی کاربران سایت اشاره کرد به گونه ای که پس از آغاز نمایش فیلم سینما دوستان میتوانند با در نظر گرفتن نمره ای تا سقف 5 به فیلم مد نظر نمره داده و به نوعی علاوه بر تعیین میزان ارزش فیلم، به کاربران دیگری که فیلم را مشاهده نکرده اند، دید بیشتر و بازتری بدهند. 

تئاتر و کمدی

علاوه بر سینما تجربه جذاب دیگری را هم میتوان استفاده کرد و آن رفتن به تئاتر و دیدن برنامه ها به صورت زنده است. تئاتر از بهترین مواردی است که میتوان به همراه خانواده و یا دوستان در کنار سینما تجربه کرد به همین علت در سایت سینما تیکت انواع تئاتر که بیشتر هم در غالب کمدی وجود دارد برای کاربران در دسترس قرار گرفته است و شما میتوانید بلیط آن را از این طریق تهیه کنید. 

معرفی سینماهای کشور 

برای اینکه به دیدن فیلم مورد علاقه تان بروید یکی از مهمترین بخش هایی که باید آن را در نظر بگیرید انتخاب سینما است. هر سینما با توجه به میزان دارا بودن امکانات و رعایت موارد مختلفی که میتواند منجر به آرامش خاطر استفاده کنندگان خود شود از نمره ای بهره مند میگردد که استفاده کنندگان آن سینما به آن داده اند و به همین واسطه ارزش و کیفیت سینماهای مختلف کشور مشخص میگردد. البته به طور کلی هر شخص علاوه بر کیفیت سینما، آدرس سینما را هم در نظر میگیرد تا نیاز به رفتن مسیری طولانی برای رسیدن به سینما نداشته و نزدیک ترین سینما را با حداقل امکانات انتخاب میکند. 

نیم بها 

در حال حاضر در سطح کشور روزهای سه شنبه به عنوان روزی مطرح است که در آن تمام سینماهای کشور قیمت بلیط فیلم های خود را به نصف قیمت در اختیار خریداران قرار میدهند به همین دلیل روزهای سه شنبه به عنوان یکی از روزهای شلوغ سینماها شناخته میشود. 

اخبار سینما و تئاتر

اگر به دنبال اخبار روز و جدیدی از سینما و تئاتر هستید و قصد دارید به به طور پیوسته از اخبار و اطلاعات فیلم ها آگاهی پیدا کنید، در سینما تیکت میتوانید از این قابلیت بهره مند شوید. اخبار و اطلاعات سایت بسیار عمده و متنوع میباشد، به صورتی که درباره فیلم های آماده اکران و یا نقد و بررسی فیلم های اکران شده در آن قرار گرفته اند. حتی در همین بخش شما میتوانید به نقد فیلم های خارجی هم دسترسی داشته باشید که میتواند تاثیر ارزشمندی در آگاهی شما در آن دسته از فیلم ها داشته باشد. 

سایت سینما تیکت همانطور که معرفی شد با قبلیت های بالای خود به عنوان واسطه اصلی دیدن فیلم و تئاتر در دسترس کاربران است. 
 

مقاله های مرتبط سایت سینما تیکت

خشکشویی آنلاین پاکلین

در زمان های قدیم شاید فرق بین خشکشویی و اتوشویی را زیاد متوجه نمیشدید اما امروزه با پیشرفت های صورت گرفته در تجهیزات و غیره مشخص است که اتوشویی برای اتو کشیدن و صاف و مرتب کردن لباس ها است ولی خشکشویی برای شست و شو، خوش بو شدن البسه ، پتو و یا دیگر چیزها از قبیل هر نوعی از اجناس پارچه ای میباشد.

آچاره

با آچاره می توانید به تمامی خدماتی که به آن نیاز دارید دسترسی داشته باشید. کلیه خدمات ساختمانی ، خودرو ، نظافتی و … در این سایت ارائه می شود و شما می توانید در کمترین زمان از بهترین امکانات استفاده کنید.

آسانیسم

اگر که به دلیل نداشتن وقت و یا هر علت دیگری فرصت رسیدگی به یک سری از مسائل همچون نگهداری فرزند کوچک خود، پدر و یا مادر سالمند را ندارید و همچنین نیاز پزشکی در منزل دارید میتوانید به آسانیسم مراجعه کنید.

نظرات شما درباره سایت سینما تیکت

امتیاز: