مکان های دیدنی در آمریکا

مکان های دیدنی در آمریکا

(1 نفر) | 36 بار دیده شده | تاریخ انتشار: ۱۴۰۰-۰۸-۲۵ |

ایالات متحده آمریکا به عنوان یک کشور بزرگ در قاره آمریکای مرکزی دارای طبیعتی ، گسترده و منحصر به فرد میباشد که بسیاری از انواع دیدنی ها را در برگرفته است. در این مطلب چندین مورد را برای مشاهده به نمایش گذاشته ایم.

مکان های دیدنی در آمریکا

در این مقاله به شما مکان های دیدنی و تفریحی آمریکا را معرفی می کنیم. شما می توانید با این مکان ها و خدمات آن ها و همینطور تصاویر زیبای آن آشنا شوید. هر یک از این مکان ها به زیبایی های خاصی معروف هستند که ما آن ها را به شما معرفی می کنیم.

لیندی پوینت (پارک ایالتی آبشار بلک واتر، ویرجینیای غربی)

مه در دره بلک واتر در غروب آفتاب، از لیندی پوینت در پارک ایالتی بلک واتر فالز، ویرجینیای غربی.

آبشار بک واتر دارای ارتفاع 60 فوت است. این پارک دارای خدمات و فعالیت های تفریحی از جمله دریاچه و قایقرانی، شنا، ماهیگیری و کمپینگ است. شما می توانید در این مکان در یک آپارتمان و یک کابین اقامت داشته باشید. از دیگر مراکزی که در نزدیکی پارک black water وجود دارد می توان به محل اقامت شبانه، رستوران های مختلف، زمین گلف جهان، امکانات کنفرانس، منطقه اسکی 43 شیب، مسیر پیاده روی برف، مرکز تناسب اندام، استخرهای سرپوشیده و بیرونی، آبگرم آبگرم و مایل از پیاده روی، دوچرخه سواری و مسیرهای پیاده روی اسکی روی زمین اشاره کرد.
 

 

آبشارهای مولتنومه

بازدیدکنندگان روی یک پل زیبایی آبشارهای مولتنومه را در منطقه دیدنی ملی رودخانه کلمبیا تحسین می کنند.

این آبشار دارای 190 متر ارتفاع میباشد که قضیه و توانایی دیدن آن از روی پل سبب هیجان و جذابیت تصویری خاصی برای بازدیدکنندگان آن است به طوری که هرساله چیزی در حدود دو میلیون نفر برای دیدن آبشار مولتنومه به این مکان مراجعه میکنند. این آبشار از سال 1925 مورد توجه واقع شد و در حاشیه آن محل هایی برای زندگی و مسیرهایی برای رفت و آمد پدیدار گشت.
 

 

دره اسکاگیت (واشنگتن)

 جشنواره لاله های دره اسکاگیت در دره اسکاگیت واشنگتن برای جشن شکوفه های بهاری برگزار می شود.

سالانه هزاران نفر در ماه آوریل که اوج هنرنمایی این منطقه است برای دیدن گل های دره اسکاگیت به این منطقه می آیند تا رنگین کمانی از گل های فوق العاده زیبا و تماشایی را با چشمان خود لمس کنند. در این محل میتوانید عکس های رویایی زیبا برای خود و همراهانتان بگیرید که وجود تنوع بسیار در نوع و رنگ گل ها موجب تنوع در عکس های شما نیز خواهد شد.

 

 

چراغ سر پورتلند (کیپ الیزابت، مین)

قدیمی ترین فانوس دریایی مین، نور سر پرتلند، که از کیپ الیزابت دیده می شود.

این فانوس دریایی ساده و بسیار زیبا دارای 19 متر ارتفاع میباشد و کنار ساحل از سال 1765 میلادی  کار ساخت آن آغاز شده و تا سال 1791 فرایند تکمیل آن صورت گرفته است،این فانوس دریایی از آن موقع چرخش نور خود را برای کشتی های نزدیک نمایان ساخته است.

 

 

بارش شهاب برساوشی (پارک ملی برایس کانیون، یوتا)

در این عکس یک شهاب سنگ برساوشی در آسمان بر فراز هودوهایی به نام چکش ثور و سه خواهر در پارک ملی برایس کانیون، یوتا می‌گذرد.

تاسیس این پارک ملی به سال 1928 بازمیگردد و امروزه چیزی در حدود یک و نیم میلیون نفر در سال از آن بازدید مینمایند. دیدن این پارک در فصل های زمستان و بهار فوق العاده است چرا که برفی که بر روی سطح صخره های رنگی آن قرار میگیرد موجب بوجود آمدن ترکیبی دیدنی در ظاهر این پارک ملی میشود. 
 

 

پل پرین (آبشار دوقلو، آیداهو)

چیزی که می بینید طلوع خورشید بر فراز پل پرین در نزدیکی آبشار دوقلو، آیداهو.

این پل مقصد بسیاری از چتر بازان نه تنها آمریکا بلکه دنیا است به این دلیل که این پل دارای 457 متر ارتفاع میباشد که باعث کارآمدی آن برای چتربازان میشود. چتربازان با توجه به ارتفاع خوب این پل میتوانند حس خوبی را به مدت بیشتر و کافی تجربه کنند. هنگامی که بر روی پل قرار بگیرید ارتفاع آن را به طور کافی درک خواهید نمود چرا که ممکن است ارتفاع آن را از عکس آنطور که باید درک نکنید.
 

 

ساحل میرتل (کارولینای جنوبی)

ساحل میرتل که در ساحل اقیانوس اطلس کارولینای جنوبی قرار دارد، یکی از بهترین پیاده‌روی‌های قدیمی مدرسه در آمریکا است.

کارولینای جنوبی دارای بیست و هشت هزار نفر جمعیت است که ساحل میرتل هم در آن واقع شده و  بیشتر استفاده کنندگان این ساحل تفریحی مرتبط با مردم خود کارولینای جنوبی میباشد. این منطقه دارای آب و هوای گرم و آفتابی بوده که سبب آرامی آب ساحل هم شده است و به همین سبب در ساحل میرتل مراکز و رستوران های بسیاری بنا گشته، چرا که دارای امنیت آبی خاصی است.

 

 

کوه راشمور (کیستون، داکوتای جنوبی)

یادبود ملی کوه راشمور در کیستون، داکوتای جنوبی، پربازدیدترین جاذبه گردشگری در این ایالت است.

این یادبود نشان دهنده صد و پنجاه سال تاریخ از آمریکا بوده و برگرفته از حضور چهار رئیس جمهور به نام های جورج واشنگتن، توماس جفرسون، آبراهام لینکلن و تئودور روزولت است. این هنرمندی توسط گوتزون بورگلم بر سطح کوه راشمور صورت گرفته است، و جذابیت تاریخی و هنری آن به گونه ای است که حدود سه میلیون گردشگر هرساله از کوه راشمور بازدید می نمایند.

 

 

فیل راک (کارسون سیتی، نوادا)

اینجا یک سازه ماسه ‌سنگ قرمز به نام «صخره فیل» در پارک ایالتی دره آتش در شهر کارسون، نوادا به تصویر کشیده شده است.

این كوه سنگی كه تداعی گر پیكر نوعی فیل بزرگ جثه با خرطوم بلند است در پارك دره آتش در ایالت نوادا واقع شده و بر اثر گذر زمان تغییر شكل داده است.

تخمین زده میشه که عمر این صخره و صخره های دیگر موجود در این منطقه به مقدار صد و نود میلیون سال میباشد.

 

 

ذرت و سویا (تیپتون، آیووا)

ذرت و سویا در مزرعه ای در نزدیکی تیپتون، آیووا رشد می کنند.

مزارع ذرت به خودی خود دارای جلوه خاصی هستند و در خیلی از مناطق یافت میشوند ولی نوع زمین های این منطقه به گونه ای است که جلوه متفاوت تری به نسبت زمین های ذرت دیگر دارد. مزارع سویا هم به نوعی زمین کشاورزی است که برعکس ذرت کمتر به چشم میخورد و در کنار زمین های ذرت این منطقه واقع شده است. هنگامی که به این مزارع قدم بگذارید متوجه جذابیت تصویری آن برای مسائلی مانند عکاسی خواهید شد. منطقه ای سرسبز برای گشت و گذار.
 

 

کوه رینیر (سیاتل، واشنگتن)

 کوه رینیر همانطور که دیده می شود در تصویر موجود است.

این کوه بزرگترین کوه ایالت واشنگتن بوده که دارای 4391 متر ارتفاع است. در دامنه و اطراف این کوه، پارک ملی رینیر در سال1899 تاسیس گشت که از سال 1997 به عنوان نشان تاریخی ملی آمریکا ثبت شد. این کوه که در مرکز پارک ملی واقع شده در واقع یک کوه آتشفشانی عظیم است به طوری که افقی بودن قله آن این را آشکار ساخته است. بسیاری از بازدیدکنندگان در فصل های مختلف به این پارک قدم می گذارند.

 

 

پیچ نعل اسبی (پیج، آریزونا)

رود خانه در منطقه تفریحی ملی گلن کنیون در پیج، آریزونا می پیچد.

 از زیبایی های طبیعی جهان پیج نعل اسبی در رودخانه کلرادو میباشد که بر اثر فرسایش بوجود آمده است و در شمال گرند کنیون و خارج از شهر آریزونا قرار گرفته است. این بوجود آمدن طبیعی و زیبا آن را به یکی از مشهورترین مکان های دنیا به لحاظ طبیعی بدل کرده است.

 

 

دره آنتلوپ  (لنکستر، کالیفرنیا)

خشخاش در مزارع آنتلوپ  (لنکستر، کالیفرنیا)
گل های خشخاش از اصلی ترین مواردی است که در دره آنتلوپ رشد میکنند. میزان و سرعت رشد این گیاهان بسته به میزان بارش های زمستانی منطقه است و رشد آن از اواخر زمستان یا اوایل بهار آغاز میشود. شرایط این دره تا جای ممکن طبیعی نگه داشته شده و اجاز تغییرات غیر طبیعی در آن داده نشده است.

 

 

موج (آریزونا)

فرو رفتگی U شکل و منحصر به فرد تشکیل صخره «موج»، یکی از عجیب ترین شگفتی های طبیعی جهان، در منطقه بیابانی Coyotes Buttes North  در نزدیکی پیج، آریزونا دیده می شود.

در آریزونا قسمتی از بیابان صخره ای قرمز رنگ وجود دارد که از دره‌های تنگ تشکیل شده است. این تپه‌های موجی شکل از قسمت جنوبی مرکز یوتا تا شمال آریزونای مرکزی امتداد دارند. شرایط خاص و خطرناک که ممکن است به دلایل مختلفی در این محل تجربه شود تنها بیست نفر در روز اجازه داخل شدن به آن را دارند که ایمنی و نظارت تحت کنترل صورت گیرد.

 

 

غار خاکستر (پارک ایالتی هاکینگ هیلز، اوهایو)

غار خاکستر بزرگترین و چشمگیرترین غار فرورفته در اوهایو است.

این غار در جنوبی ترین قسمت پارک ایالتی هاکینگ هیلز واقع شده است. اوایل پیدا شدن این غار در آن مقدار بسیاری خاکستر دیده شد و به همین دلیل نام آن غار خاکستر شده است. در کنار غار و کف دره بسیاری از گیاهان خاص یافت میشوند که برای دوستداران گیاهان میتواند جذابیت خاصی به همراه داشته باشد.

 

 

پارک ملی سکویا (کالیفرنیا)

در این عکس زنی در میان بیشه درختان غول پیکر سکویا در پارک ملی سکویا در کالیفرنیای مرکزی ایستاده است.
این پارک در سال 1890 میلادی به تاسیس رسیده است که در آن انواع حیوانات یافت میشوند که از جمله آنها میتوان به خرس سیاه و گوزن اشاره داشت. دلیل نامگذاری این پارک به نام سکویا وجود تعداد بسیار زیادی درختان بلند سکویا است که اگر در این عکس اختلاف جثه انسان و درخت کاملا مشهود است. بسیاری از افراد برای ماهیگری و صخره نوردی به این پارک ملی می آیند. یکی از دلایل معروف بودن این پارک درخت 85 متری ژنرال شرمن میباشد که در این پارک واقع گشته است. 

 

 

دروازه ابر (شیکاگو، ایلینوی)

دروازه ابر، مجسمه ای که معمولا با شباهت به لوبیا شناخته می شود، در شیکاگو پوشیده از برف است.
این مجسمه توسط آنیش کاپور هنرمند هندی ساخته شده است که در ساخت آن از 168 صفحه فولادی بهره گرفته میباشد. این مجسمه دارای وزنی به اندازه 100 تن است. و از دلایل ساخت آن یادآوری هنر و خلاقیت است که از یادها نرود. در زمانی که شب میشود نوری که از چراغ های قرار گرفته از زمین بیرون می آید سبب ایجاد تصاویری جالب بر سطح مجسمه لوبیا مانند میشود.

 

 

مجسمه آزادی (نیویورک)

نمایی از مجسمه آزادی در شهر نیویورک.

این مجسمه عظیم در سال 1886 توسط کشور فرانسه به ایلات متحده آمریکا هدیه شد و به صورت 350 قطعه جداگانه متفاوت ارسال آن صورت گرفت. این مجسمه با روکشی مسی در بندر منطقه منهتن نیویورک واقع شده که در سال 2011 برای مرمت کاری و تعمیرات اساسی مدتی از چشم ها دور شد و سپس دوباره به دیدگان بازگشت.

 

 

جشنواره بالون هوای گرم( کلرادو)

در این عکس بالن ها در طول سی و هشتمین جشنواره سالانه بالون های هوای گرم کلرادو، در آسمان پرواز می کنند.
هر ساله در ماه آوریل و در بسیاری ازکشور های جهان جشن بالون برگذار میگردد، در کشور آمریکا ایالت کلرادو از مشهور ترین مکان های برگزاری این جشن میباشد که البته در این منطقه و در فضای باز هوا کردن بالون صورت میگیرد، البته در برخی کشورها اینکار در استادیوم ها انجام میشود. 

 

 

چشمه ستاره آبی (پارک ملی یلوستون، وایومینگ)

حوضچه ای از آب گرم از چشمه ای در منطقه اتصال مدیسون در پارک ملی یلوستون در وایومینگ.
یکی از عجیب ترین چشمه آب گرم در جهان، چشمه گرند پریسماتیک می باشد. این چشمه در طی گدازه های آتشفشانی در ایالات متحده ی آمریکا به وجود آمده است. عنوان سومین چشمه آب گرم بزرگ در جهان به گرند پریسماتیک اختصاص دارد چشمه گرند پریسماتیک نوعی چشمه رنگین کمانی است که در لیست عجایب جهان قرار دارد. این چشمه بخش گسترده ای از کره ی زمین را به خود اختصاص داده است. تحقیقات ها حاکی از آن دارند که مساحت چشمه گرند پریسماتیک از یک زمین فوتبال نیز پهناورتر است. چرا که طول قطر آن به 90 متر میرسد.

 

 

پل گلدن گیت (سانفرانسیسکو، کالیفرنیا)

پل زیبای گلدن گیت در سانفرانسیسکو که در مه احاطه شده است.

این پل یک پل بزرگ معلق است که دارای 1300 متر طول میباشد و در طی چهار سال تا سال 1937 ساخته شد. ارتفاع سطح پل از سطح دریا 67 متر میباشد که عظیم بودن این پل را به رخ میکشد. اهالی سانفرانسیسکو این پل را به عنوان نماد شهر خود به حساب می آورند. 

 

 

ساختمان فلت ‌آیرن (نیویورک)

اتومبیل‌ها در کنار ساختمان افسانه‌ای فلت ‌آیرن در نیویورک حرکت می‌کنند. این ساختمان سه ضلعی یکی از قدیمی‌ترین آسمان‌خراش‌های بازمانده شهر است و به این دلیل نام‌گذاری شده است که شکل آن شبیه یک تخته خانه اواخر قرن نوزدهم است.

ساختمان فلت آیرن به عنوان یکی از نماد های نیویورک شناخته میشود که دلیل آن وجود 22 طبقه آن نیست چرا که هیچ وقت به عنوان ساختمانی بلند معروف نبوده بلکه بخاطر نوع معماری جالب آن اللخصوص برای اوایل قرن بیستم است که نوع خاص طراحی آن در یکی از تقاطع های خیابان منهتن در آن اوایل بهره برداری در سال 1902 بسیاری از مردم را به تعجب وا داشت.
 

 

ساحل سانتا مونیکا (سانتا مونیکا، کالیفرنیا)

پرندگان بر فراز ساحل خالی سانتامونیکا با اسکله سانتا مونیکا در پس زمینه پرواز می کنند.

این ساحل به عنوان یکی از بهترین ساحل های جذاب دنیا تلقی میشود. راه رفتن بر روی شن آن و یا سواری گرفتن از موتورهای چهارچرخ از کارهای ساده ای است که میتوانید در آنجا انجام دهید و یا اینکه از شهربازی ساحلی آن نهایت تفریح را دریافت کنید. ساحل سانتا مونیکا جایی پر مخاطره است.

 

 

آبشار نیاگارا (نیاگارا، نیویورک)

منظره ای از کانادا از سمت ایالات متحده در پارک ایالتی آبشار نیاگارا در آبشار نیاگارا، نیویورک دیده می شود.
آبشار نیاگارا به عنوان یکی از عظیم ترین آبشار های جهان دارای 52 متر ارتفاع است که آب از بالای آن به پایین سرازیر میشود. جالب است بدانید که این آبشار در زمان عصر یخبندان و تغییرات زمین تشکیل شده است. زمانی که شب میشود و یا در فصل زمستان حجم آب آن به نصف کاهش میابد و سبب آن میشود که گردشگران بسیاری روزهای تابستان را زمان مد نظر خود برای بازدید از آن در نظر گیرند. 

 

 

پل بروکلین (نیویورک)

پل بروکلین، منهتن و بروکلین را در شهر نیویورک به هم متصل می کند.

پل بروکلین به عنوان یکی از قدیمی ترین و بزرگترین پل های تاریخ معروف است. ساخت این پل در سال 1870 آغاز و تا سال 1883 به بهره برداری رسید. پل بروکلین تا سال 1903 به عنوان بزرگترین پل دنیا شناخته میشد. طول این پل به 1825 متر میرسد و جالب است بدانید کابل های فولادی آن نقش بسزایی در پایداری آن دارند.
 

 

پالوز (واشنگتن)

گردشگران هنگام غروب خورشید درتپه‌های زمین‌های کشاورزی در پالوس، یک منطقه کشاورزی مهم در جنوب شرقی واشنگتن، عکس می‌گیرند.

این منطقه به عنوان محلی جالب برای گردشگران به شمار می آید چرا که از دور نمایی جالب را بخاطر چمن های کوتاه و ضخیم خود نمایان میسازد. در این منطقه کشاورزی بیشتر لوبیا و گندم کشت میشود و دلیل ناگذاری آن به پالوز که از کلمه ای فرانسوی برگرفته شده است همان چمن ضخیم و کوتاه آن است که یک تاجر فرانسوی آن را نامگذاری نموده است.

 

 

آب های مرزی (مینه سوتا)

در عکس یک قایق ران در دریاچه مورا در آب های مرزی مینه سوتا در حال استراحت می باشد.

مینه سوتا قسمتی مرزی با کانادا در آمریکا است که این منطقه به داشتن دریاچه های بسیار معروف است و دلیل وجود دریاچه های زیاد در این منطقه در جریان بود رودهای بسیار در آن است که جریان های آبی بسیاری را ایجاد کرده اند. این منطقه از بهشت های قایقرانان به شمار می آید چرا که به دلیل وجود رودهای بسیار بازه گسترده ای برای انتخاب مسیر خواهند داشت. 

 

 

مقاله های مرتبط مکان های دیدنی در آمریکا

آشنایی با هندوستان

هند سرزمینی پر جنب و جوش از تضادهای حیرت انگیز است که در آن دنیای سنتی و مدرن به هم می رسند. هفتمین کشور بزرگ جهان از نظر مساحت و دومین کشور از نظر جمعیت ، هند دارای میراث غنی است که نتیجه قرن ها فرهنگ و مذاهب مختلف است که آثار خود را برجای گذاشته است. از جمله کارهایی که برای مسافران می توان انجام داد ، فرصت تجربه مجموعه ای از مکانهای مقدس و برخوردهای معنوی است ، در حالی که دوستداران طبیعت از سواحل آفتاب میگیرند ، همینطور از پارک های سرسبز ملی و پناهگاه های مهیج حیات وحش لذت خواهند برد.

آشنایی با مراکز خرید ایروان

اگر به کشور ارمنستان و شهر ایروان سفری داشته باشید متوجه وجود مراکز خرید فوق العاده در این شهر خواهید شد که خود ارمنی ها از مشتری های اصلی این فروشگاه ها به شمار می آیند و البته که شما میتوانید از این مراکز دیدن کرده و خرید لذت بخشی داشته باشید.

مکان های اسرارآمیز در کل جهان

سیاره زمین مکانی شگفت‌انگیز است که هرگز با شگفتی‌های طبیعی وشکوهمند خود در برابر شگفتی‌های دست‌ساز انسان رو به تعظیم نخواهد رفت. سیاره ما نیز پر از اسرار است. اگر مجذوب مکان‌هایی با ریشه‌های افسانه‌ای یا پدیده‌های غیرقابل توضیح شده‌اید با ما همراه باشید.

نظرات شما درباره مکان های دیدنی در آمریکا

امتیاز: