بازی روبلاکس

بازی روبلاکس

(1 نفر) | 1034 بار دیده شده | تاریخ انتشار: چهارشنبه, 13 بهمن 1400 |

روبلاکس ROBLOX یکی از محبوب ترین وقوی ترین پلتفرم های ساخت بازی در جهان است که از طرفداران نوجوان بسیاری بخوردار است. در این مقاله شما را با این بازی آشنا می کنیم.

با روبلاکس آشنا شوید

در روبلاکس افراد میتوانند انواع بازی را تحت پلتفرم روبلاکس طراحی کنند و درمرحله بعد میتوانند آن را با دیگران به اشتراک بگذارند. دانلود و نصب روبلاکس رایگان میباشد که شما قادر خواهید بود این بازی را برای موبایل هوشمند اندروید ، آی او اس و یا بر روی سیستم عامل ویندوز خود دانلود و نصب نمایید.

جالب است بدانید این پلتفرم از سال 2006 به اشتراک کاربران قرار گرفته است که قطعا امروزه پیشرفت های بسزایی نسبت به گذشته در آن قابل مشاهده است.روبلاکس ماهانه چیزی در حدود هفتاد میلیون کاربر آنلاین دارد و در پایان هرسال نزدیک به سی میلیون کاربر جدید به روبلاکس اضافه میشوند. از طریق روبلاکس در واقع خلاقیت های خود را به عمل آورده وبه نمایش میگذارید ، از انواع سبک های مختلفی هم که میتوانید بوجود آورید وهم اینکه بوجود آورده شده است میتوان به سبک های شوتر، داستانی ، رول پلی ، زامبی ، ماجراجویی و... اشاره کرد، روبلاکس را برای افراد بالای هفت سال توصیه میکنند.

قابلیت های مختلف روبلاکس

پس از نصب این پلتفرم بر روی هر سیستم عاملی که باشد ابتدا باید یک حساب کاربری برای خود ایجاد کنید که پس از آن شما توان استفاده از چندین و چند قابلیت آن را خواهید داشت.

تک و چند نفره بودن بازی

پس از ایجاد حساب کاربری شما میتوانید برای دنبال کردن یکدیگر درخواست دهید و عضو گروه های یکدیگر شوید. سپس پس از آشنایی با یکدیگر قادر خواهید بود در بازی ها به شکل آنلاین با هم یار وهم تیمی شده و در بازی ها و مراحل مختلف آن از بازی چند نفره لذت ببرید اگر هم دوست دارید به شکل تکی بازی های خود را انجام دهید روبلاکس این شرایط را برای این دست از افراد فراهم نموده است.

گفتگوی آنلاین در بازی

درهنگام انجام بازی گاهی نیاز است که نکاتی را به هم تیمی خود متذکر شوید و هماهنگی های لازم را به عمل آورید در قسمت چتی که در این پلتفرم تعبیه شده شما قادر خواهید بود که به صورت آنلاین با فرد مورد نظر به شکلی خصوصی مسائلی را که مد نظر دارید به نظر و اشتراک بگذارید.

قوانین و محیط امن بازی

قوانین و محیطی که برای این بازی تعریف شده کاملا شرایط ایده آل و آسوده خاطری را برای کاربران آن فراهم نموده تا با خیالی آسوده و راحت بتوانند با یکدیگر تعامل داشته و همکاری نمایند زیرا روبلاکس به لحاظ سیستمی و قوانین کاملا مسائل مختلف را در نظر گرفته تا برای کاربرانش از ایجاد هرگونه مشکلی جلوگیری نماید.

فالو کردن و اشتراک گذاری اطلاعات

همانطور که گفته شد شما میتوانید تحت این پلتفرم کاربران مختلفی را که میخواهید دنبال کنید و از اشتراک گذاری های یکدیگر بهره مند شوید. برای مثال میتوان بازی های ساخته شده توسط فردی که دنبالش میکنید را انجام میدهید یا اینکه بازی هایی که شخص دیگر به آنها علاقه نشان داده را دیده و در صورت تمایل شما هم آن را بازی کنید. گروه های مختلفی وجود دارد که میتوانید در آنها عضو شوید و به صورت تیمی کار های مختلفی را انجام دهید . وقتی که یکدیگر را دنبال میکنید میتوانید از کاتالوگ های شخص مقابل که در ساخت پروفایل خود به کاربرده استفاده کنید.

ویژگی های روبلاکس

در سابقه روبلاکس شما ، تاریخچه بازی هایی که انجام داده اید قرار داده شده تا اگر خواستید دوباره آنها را بازی کرده و یا اینکه با دیگران به اشتراک بگذارید. قسمتی وجود دارد که در آن بازی های محبوب دوستانتان قرار دارند یعنی بازی هایی که از آن ها لذت برده اند و علاقه پیدا کرده اند شما هم آن ها را امتحان کنید وجود دارد تا شما با وارد شدن به آنها این لذت را تجربه کنید. در بخشی دیگر از این پلتفرم بازی های جدید وتازه ساخته شده که تحت اشتراک گذاری است در دسترس شما قرار میگیرد.
از اصلی ترین بخش ها هم بخشی است که که بهترین بازی ها و پرطرفدار ترین ها در آن قرار گرفته است یعنی بازی هایی که بیشترین کاربر را تجربه کرده اند. که احتمالا بیشترین لذت را از انتخاب دراین بخش خواهید داشت.
 

ساخت ظاهر و شخصیت بازی در روبلاکس

افراد برای جذاب نشان دادن نمایه خود و افزایش دنبال کنندگانشان از کاتالوگ های مختلفی برای ظاهر پروفایلشان بهره گیری میکنند. در روبلاکس مقداری هر چند زیاد کاتالوگ در اختیار کاربران قرار گرفته است تا هرکدام را که خواستند برای شکل دادن به ظاهرپروفایل ویا شخصیت درون بازی خود استفاده کنند اما خب مقدار بسیاری کاتالوگ جذاب دیگر هم وجود دارد که به صورت پولی باید آن ها را خریداری نمود که برای آن باید یک حساب ارزی ایجاد کرده و به شکل خرید اینترنتی آن را انجام دهید. مقدار کاتالوگ هایی که میتوانید استفاده کنید تقریبا بی نهایت است زیرا که چیزی در حدود ده هزارمورد میباشد.


این پلتفرم جذاب وپر کاربر را بر روی موبایل اندروید یا آی او اس خود میتوانید نصب کنید و البته همچنین نسخه ویندوزی آن هم در دسترس کاربران جهان قرار گرفته است تا هرکسی تقریبا بتواند این پلتفرم جذاب را بر روی دکستاپ خود دانلود و نصب نماید.
روبلاکس (Roblox ) یکی از محبوب ترین وقوی ترین پلتفرم های ساخت بازی در جهان است که از طرفداران نوجوان بسیاری بخوردار است.

شما می توانید نظرات خود را در رابطه با این بازی برای ما بنویسید و اطلاعات خود را در رابطه با اینکه چه وِیژگی هایی در این بازی وجود دارد با دوستان خود اشتراک بگذارید. بازی روبلاکس رو دوست داشتید؟

مقاله های مرتبط بازی روبلاکس

بازی آمیرزا

سرگرم کننده بودن یک بازی تنها فاکتوری نیست که باید مد نظر قرار گیرد بلکه زمانی که در اختیار بازی میگذارید دارای اهمیت است چرا که باید بعد از گذراندن و تجربه بازی چیزی به شما افزون شود. در همین راستا بازی آمیرزا قابل پیشنهاد است.

اپیکیشن زاپیا

اپیکیشن زاپیا با توانمندی بالای خود شرایطی را ایجاد کرده است تا به کمک آن قادر به اشتراک گذاری هر نوع فایلی با سرعت بالا برای یک و یا چند نفر باشیدکه این فایل میتواند عکس،سند،ویدئو، موسیقی وغیره باشد.

inshot

InShot Video & Photo Editor   یک برنامه کاربردی کم نظیر در زمینه ویرایش فیلم و عکس میباشد. این برنامه قابلیت دانلود برای هم برای کاربران اندروید و هم اپ استور را دارا میباشد.

نظرات شما درباره بازی روبلاکس

امتیاز: