محیط و صنعت ایمن پایش

محیط و صنعت ایمن پایش

(4 نفر) | 449 بار دیده شده | تاریخ انتشار: چهارشنبه, 17 دی 1399 |

شرکت محیط و صنعت ایمن پایش، در زمینه ارائه خدمات زیست محیطی از جمله پایش و آنالیز آلاینده های زیست محیطی در بخش های مختلف هوا، صوت، پارامترهای فیزیکوشیمیایی و میکروبی آب و پساب و خدمات آموزشی و مشاوره ای در زمینه ایمنی، بهداشت و محیط زیست در سراسر کشور فعالیت می نماید.

مرکز آنالیز آلودگی زیست محیطی

این شرکت از سال 1396فعالیت خود را آغاز نموده و با تاکید بر دانش و توانمندی کارکنان متعهد و متخصص خود، با الگو قرار دادن سیستم مدیریت یکپارچه و رعایت الزامات استانداردهای iso18001، iso9001، iso14001 موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه IMS شده و فعالیت خود را با نام شرکت محیط و صنعت ایمن پایش به شماره ثبت 510108 و گواهینامه آزمایشگاه معتمد کشوری از سازمان حفاظت از محیط زیست به شماره 7358-98-101 از سال 1396 ادامه داده است.

محیط و صنعت ایمن پایش یکی از شرکت های دارای گواهینامه آزمایشگاه معتمد سازمان محیط زیست می باشد.

فعالیت های سایت در زمینه آنالیز هوا و صدا سنجش گازها و ذرات دودکش ، صدای محیط زیستی ،ذرات و گاز های محیطی ، فلزات سنگین – آب و پساب و سنجش میکروب ، اندازه گیری فلزات سنگین و پارامترهای فیزیکی و شیمیایی – خاک و پسماند از جمله سنجش پارامترهای خاک و فلزات سنگین در خاک می باشد که با تجهیزات مناسب و مدرن در این زمینه علاوه بر شناسایی آلودگی های محیطی راه حل هایی برای رفع مشکلات شما نیز ارائه می دهد. امروزه با افزایش میزان آلودگی ها و ایجاد مشکلات و بیماری ها نیاز به آزمایشگاه ها برای سنجش آلودگی های محیطی بیشتر شده است تا علاوه بر سلامت بتوانیم استاندار ها را رعایت کنیم .

آزمایشگاه معتمد محیط زیست - ایمن پایش

تجهیزات مورد استفاده در شرکت محیط صنعت

آزمایشگاه محیط زیست برای سنجش میزان آلودگی زیست محیطی نیاز به ابزار خاص دارند از جمله این ابزار می توان به کدورت سنج - ترازو با دقت چهار صفر - بن ماری - اتوکلاو - آون - مولتی پارامتر - انکوباتور - هود لامینار - رطوبت سنج - وستک - تستو - صدا سنج - سنجش غبار اشاره کرد. این ابزار می توانند میزان آلودگی در آب ، خاک ، هوا ، پسماند و پساب را مشخص کنند. در این ابزار در نیروگاه ها ، صنایع پتروشیمی و پالایشگاه ها ، دودکش ها ، صنایع اسید سازی ، سیمان و … استفاده کرد. 

برای حفظ محیط زیست و کمک به بهبود وضعیت آلودگی در تمامی بخش ها نیاز هست تا نوع و میزان آلودگی سنجیده شود. پس از آن اقدامات لازم برای رفع این مشکلات باید انجام شود. محیط صنعت ایمن پایش برای کمک به کم کردن میزان آلودگی های زیست محیطی آنالیز و پایش در این زمینه انجام می دهد.

مقاله های مرتبط محیط و صنعت ایمن پایش

خشکشویی آنلاین پاکلین

در زمان های قدیم شاید فرق بین خشکشویی و اتوشویی را زیاد متوجه نمیشدید اما امروزه با پیشرفت های صورت گرفته در تجهیزات و غیره مشخص است که اتوشویی برای اتو کشیدن و صاف و مرتب کردن لباس ها است ولی خشکشویی برای شست و شو، خوش بو شدن البسه ، پتو و یا دیگر چیزها از قبیل هر نوعی از اجناس پارچه ای میباشد.

وب وان

وب وان (web one)  توانمند در زمینه طراحی سایت و تجارت الکترونیک می باشد. این سایت دارای متخصصانی با سال ها تجربه و توانایی بالا که  آنها در خود جای داده است. در این مقاله شما را با خدمات وب وان آشنا می کنیم.

آتلیه لیماژ

آتلیه لیماژ با استفاده از خلاقیت های هنری خود و ارائه آنها به مشتریان از جمله در زمینه آتلیه کودک، بارداری و نوزاد بهترین عکاسی ها را با دیدی نو درعکاسی استودیویی فراهم آورده است. در آتلیه لیماژ به علت حساسیت عکاسی به این دلیل که موارد عکاسی ها مادران و کودکان نیز میباشند از دقت و اهمیت بسیاری استفاده میشود.

نظرات شما درباره محیط و صنعت ایمن پایش

امتیاز:
مهدی جعفری
یکشنبه, 03 مرداد 1400
بهترین آزمایشگاه محیط زیست
مهدی
سه شنبه, 29 تیر 1400
دقت بالایی دارن در آنالیز هاشون