رونمایی از یک خودروی الکتریکی به اندازه موتور سیکلت

رونمایی از یک خودروی الکتریکی به اندازه موتور سیکلت

369 بازدید
تاریخ انتشار: | شنبه, 23 مهر 1401

پیشرفت تکنولوژی هر ساله پا به عرصه جدیدی میگذارد که بخشی از آنها مربوط به دنیای خودروهای برقی است. یکی از بهترین مدل های جدید ارائه شده در این زمینه Nimbus One نام داشته که با مطالعه این مقاله با آن بهتر آشنا شوید.

رونمایی از خودروی الکتریکی به اندازه موتور سیکلت

دو مورد از مهمترین دلایلی که رانندگان از وسایل نقلیه کوچکتر مانند دوچرخه، اسکوتر و موتورسیکلت اجتناب میکنند، در بحث ایمنی آنها خلاصه میشود. اما Nimbus One با طراحی کاملا انحصاری و ویژگی‌های ایمنی خود در تلاش است تا مشکلات این چنینی را حل کند.
خودرو برقی به اندازه موتور سیکلت ایده‌ای جدید است، به این صورت که شرکت Nimbus One به راحتی و با هزینه یک موتور سیکلت، ایمنی و راحتی یک ماشین ترکیب کرده است.
Nimbus One از با سه چرخ طراحی شده است، به این معنی که دارای دو چرخ در جلو و یک چرخ در عقب است. این مدل پایدارتر از یک طرح دلتا تریک معمولی است، اگر چه کلید اصلی پایداری آن مکانیسم انعطاف پذیر آن است.

خودروی الکترونیکی

وضعیت ساختاری Nimbus One

در حالی که این وسیله نقلیه جدید به اندازه یک موتورسیکلت نزدیک ‌تر است و در حدود 25 درصد از فضای پارک مورد نیاز یک خودرو را اشغال میکند، اما همچنان از ویژگی‌های مشابه خودرو استفاده میکند. این شامل کیسه هوای جلو، برخوردار از قطعات ضد آب، برف پاک کن شیشه جلو و ویژگی‌های ایمنی الکترونیکی مانند دوربین‌های داخلی و هوش مصنوعی برای تشخیص سایر وسایل نقلیه و جلوگیری از تصادف است. فضای داخلی این خودرو به گونه‌ای است که یک صندلی اصلی برای راننده و همچنین فضایی برای صندلی دوم یا فضای بار در پشت راننده فراهم شده است. حتی بخشی هم برای صندلی کودک نیز گنجانده شده است که این خودرو را رسما به جذاب ترین وسیله نقلیه الکتریکی تبدیل میکند.

خودروی برقی

مشخصات فنی Nimbus One

Nimbus One دارای مشخصات خاصی است. مهندسین طراح برای این خودرو حداکثر سرعت 50 مایل در ساعت (80 کیلومتر در ساعت) و برد 93 مایل (150 کیلومتر) را در نظر گرفته‌اند. یک باتری نسبتا بزرگ 9 کیلووات بر ساعتی نسبت به موتورسیکلت‌های برقی صفر پایه ظرفیت بیشتری را دارا است. باتری‌ها برای شارژ قابل جدا شدن هستند.

گفته میشود که باتری این خودرو تنها در 1.2 ساعت از شارژر سطح 2 شارژ میشود اگرچه به شارژ طولانی 5.4 ساعته از پریز دیواری نیاز دارد. به نظر میرسد که شارژ مجدد 5.4 ساعته در برابر قوانین فیزیک برای یک قطع کننده معمولی 15 آمپری در یک پریز 120 ولت است، اما شاید در آینده این شرکت از مدارهای با قدرت ببیشتر استفاده کند.این خودرو با عرض تنها 34 اینچ (86 سانتی‌متر) شرایط خوبی را برای جایگیری آن در خطوط مختلف بزرگراه‌ها دارد. البته باعث این هم میشود که ترافیک را نیز آسان‌ تر طی کنید.
از آنجایی که Nimbus One یک وسیله عالی به نظر میرسد؛ پس میتوان آن را به عنوان وسایل نقلیه پر طرفدار برای خیابان‌های شهرهای مختلف دنیا تصور کرد که با گذر زمان مصرف کنندگان آن مدام افزایش خواهند یافت. توجه داشته باشید که قیمت این گونه وسایل نقلیه که با نیروی برق کار میکنند بسیار مناسب بوده تا هر کسی بتواند در راستای محیط زیست قدم بردارد.

مقاله های مرتبط رونمایی از یک خودروی الکتریکی به اندازه موتور سیکلت

نظرات شما درباره رونمایی از یک خودروی الکتریکی به اندازه موتور سیکلت

امتیاز: