نحوه خرید بلیط ورزشگاه

نحوه خرید بلیط ورزشگاه

27 بار دیده شده | تاریخ انتشار: سه شنبه, 06 اردیبهشت 1401 |

با کم شدن شیوع بیماری کرونا تماشاگران متوانند به صورت محدود و غیر محدود در ورزشگاه ها حضور پیدا کنند به همین سبب نحوه تهیه بلیط برای حضور هواداران را شرح داده ایم.

نحوه خرید بلیط ورزشگاه 

بالاخره پس از گذراندن مدت زمانی نسبتا طولانی، هواداران و علاقه مندان به فوتبال و ورزش میتوانند به صورت حضوری از تیم خود حمایت کرده و از لذت و هیجان حضور در بین هزاران هوادار تیم خود بهره مند گردند.

نحوه تهیه بلیط بازی  

در روزهایی که مسابقات لیگ برتر ایران در ورزشگاه های کشور در حال برگزاری هستند، هواداران تیم ها توان حضور در وزشگاه های کشور را دارا هستند. اگر به یاد داشته باشید در سال های قبل نحوه تهیه بلیط به صورت حضوری و خرید از باجه بلیط فروشی بود و یا اینکه به مقدار کمی بلیط الکترونیکی خریداری میشد، در همین راستا گاهی هواداران برای بدست آوردن بلیط بازی مهمی که در آن تهیه بلیط بسیار مشکل بود مجبور به تهیه آن به قیمت گزافی از بازار سیاه میشدند که مسئله بدی در این زمینه به حساب می آمد. اما این روزها به علت تمام الکترونیکی شدن نحوه تهیه بلیط ورزشگاه های کشور بدون آنکه نیاز به گذاشتن وقت بسیار در ازدحام جمعیت داشته باشید قادر به خرید بلیط میباشید. برای تهیه بلیط بازی های فوتبال تیم محبوب خود مانند بازی تیم های استقلال و پرسپولیس و همچنین بازی های تیم ملی ایران به سایت رسمی فدراسیون فوتبال ایران به آدرس footballeticket.ir مراجعه نمایید.

بلیط ورزشگاه آزادی

مرحله اول ثبت نام 

برای اینکه اجازه خرید بلیط را داشته باشید در ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید. برای ثبت نام باید اطلاعات مختلف خود را در قسمت مربوطه درج نمایید که باید به درستی انجام شود چرا که اطلاعات وارد شده پس از پایان کار دیگر قابل ویرایش نیستند. 
پس از انجام موارد موجود و در نهایت ایجاد رمز و نام کاربری که برای ورود بخش مربوط به خودتان دارای اهمیت است میتوانید بلیط خود را تهیه کنید.

مرحله دوم انتخاب جایگاه و صندلی 

هواداران و تماشاگران میتوانند بلیط تیم هایی که زمان بازی آنها به طور رسمی اعلام شده را در دسترس خرید داشته باشند. نحوه کار به این شکل است که لوگوی تیم محبوب خود را انتخاب نموده تا به قسمت انتخاب جایگاه و صندلی راهنمایی شوید. با انتخاب جایگاه و شماره صندلی که در آن صفحه موقعیت جغرافیایی آن نیز مشخص است. پس از انتخاب مکان و تعداد بلیط میتوانید آنها را رزرو کنید که این رزرو در صورت پرداخت نشدن هزینه آن فقط تا مدت 15 دقیقه دارای اعتبار است. پس بهتر است که هنگام رزرو بلافاصله هزینه آن را پرداخت نمایید. نکته ای که باید بدانید این است که هر جایگاه دارای قیمت متفاوتی میباشد به این صورت که طبقات بالا و جایگاه های پشت دروازه ها دارای ارزان ترین قیمت ها بوده برعکس آن جایگاه ویژه دارای قیمتی بالا میباشد. البته محبوب ترین جایگاه ها قسمت های شرق و غرب در طبقات اول است که دارای هزینه اندکی بیشتر به نسبت جایگاه طبقه دوم و پشت دروازه است. در نظر داشته باشید که برای ورود به ورزشگاه حتما کارت ملی خود را به همراه داشته باشید چرا که در واقع به نوعی بلیط ورود شما به جایگاهتان میباشد. 

(توجه : لطفا برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا موارد بهداشتی و مراقبتی همچون استفاده از ماسک را در ازدحام جمعیت ورزشگاه فراموش نکنید.)

 
 

نظرات شما درباره نحوه خرید بلیط ورزشگاه

امتیاز: